Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda stranice slažete se s korištenjem kolačića i UVJETIMA KORIŠTENJA.
PRIJAVA
Hrvatski Telekom Prva liga
1. kolo
Inter - Cibalia
3:1
14.7.2017.
20:00
Dinamo - Istra 1961
2:0
15.7.2017.
19:00
Rijeka - Slaven Belupo
2:0
15.7.2017.
21:00
Lokomotiva - Hajduk
1:3
16.7.2017.
19:00
Osijek - Rudeš
1:1
16.7.2017.
21:00
2. kolo
Dinamo - Cibalia
4:0
21.7.2017.
20:00
Slaven Belupo - Lokomotiva
1:0
22.7.2017.
19:00
Rijeka - Rudeš
4:1
22.7.2017.
21:00
Inter - Hajduk
2:2
23.7.2017.
19:00
Istra 1961 - Osijek
1:1
23.7.2017.
21:00
3. kolo
Lokomotiva - Rudeš
1:1
28.7.2017.
20:00
Inter - Slaven Belupo
0:1
29.7.2017.
19:00
Rijeka - Istra 1961
2:0
29.7.2017.
21:00
Cibalia - Hajduk
1:2
30.7.2017.
19:00
Osijek - Dinamo
1:1
30.7.2017.
21:00
4. kolo
Istra 1961 - Lokomotiva
1:2
4.8.2017.
20:00
Rudeš - Inter
0:2
5.8.2017.
19:00
Slaven Belupo - Cibalia
2:1
5.8.2017.
21:00
Dinamo - Hajduk
3:1
6.8.2017.
19:00
Osijek - Rijeka
1:0
7.8.2017.
21:00
5. kolo
Hajduk - Slaven Belupo
1:0
12.8.2017.
19:00
Cibalia - Rudeš
3:0
12.8.2017.
19:00
Inter - Istra 1961
2:2
12.8.2017.
19:00
Lokomotiva - Osijek
2:3
12.8.2017.
19:00
Rijeka - Dinamo
0:2
12.8.2017.
19:00
6. kolo
Dinamo - Slaven Belupo
2:0
19.8.2017.
19:00
Rudeš - Hajduk
0:4
19.8.2017.
19:00
Istra 1961 - Cibalia
0:1
19.8.2017.
19:00
Osijek - Inter
3:0
19.8.2017.
19:00
Rijeka - Lokomotiva
2:1
19.8.2017.
19:00
7. kolo
Slaven Belupo - Rudeš
2:2
26.8.2017.
19:00
Hajduk - Istra 1961
2:0
26.8.2017.
19:00
Cibalia - Osijek
2:1
26.8.2017.
19:00
Inter - Rijeka
1:3
26.8.2017.
19:00
Lokomotiva - Dinamo
0:3
26.8.2017.
19:00
8. kolo
Lokomotiva - Inter
3:0
9.9.2017.
19:00
Rijeka - Cibalia
7:0
9.9.2017.
19:00
Osijek - Hajduk
2:1
9.9.2017.
19:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
1:0
9.9.2017.
19:00
Dinamo - Rudeš
3:2
9.9.2017.
19:00
9. kolo
Inter - Dinamo
1:3
16.9.2017.
19:00
Cibalia - Lokomotiva
0:1
16.9.2017.
19:00
Hajduk - Rijeka
0:2
16.9.2017.
19:00
Slaven Belupo - Osijek
1:1
16.9.2017.
19:00
Rudeš - Istra 1961
1:0
16.9.2017.
19:00
10. kolo
Cibalia - Inter
23.9.2017.
19:00
Hajduk - Lokomotiva
23.9.2017.
19:00
Slaven Belupo - Rijeka
23.9.2017.
19:00
Rudeš - Osijek
23.9.2017.
19:00
Istra 1961 - Dinamo
23.9.2017.
19:00
11. kolo
Cibalia - Dinamo
30.9.2017.
19:00
Hajduk - Inter
30.9.2017.
19:00
Lokomotiva - Slaven Belupo
30.9.2017.
19:00
Rudeš - Rijeka
30.9.2017.
19:00
Osijek - Istra 1961
30.9.2017.
19:00
12. kolo
Hajduk - Cibalia
14.10.2017.
17:00
Slaven Belupo - Inter
14.10.2017.
17:00
Rudeš - Lokomotiva
14.10.2017.
17:00
Istra 1961 - Rijeka
14.10.2017.
17:00
Dinamo - Osijek
14.10.2017.
17:00
13. kolo
Rijeka - Osijek
21.10.2017.
17:00
Lokomotiva - Istra 1961
21.10.2017.
17:00
Inter - Rudeš
21.10.2017.
17:00
Cibalia - Slaven Belupo
21.10.2017.
17:00
Hajduk - Dinamo
21.10.2017.
17:00
14. kolo
Dinamo - Rijeka
28.10.2017.
17:00
Osijek - Lokomotiva
28.10.2017.
17:00
Istra 1961 - Inter
28.10.2017.
17:00
Rudeš - Cibalia
28.10.2017.
17:00
Slaven Belupo - Hajduk
28.10.2017.
17:00
15. kolo
Lokomotiva - Rijeka
4.11.2017.
17:00
Inter - Osijek
4.11.2017.
17:00
Cibalia - Istra 1961
4.11.2017.
17:00
Hajduk - Rudeš
4.11.2017.
17:00
Slaven Belupo - Dinamo
4.11.2017.
17:00
16. kolo
Dinamo - Lokomotiva
18.11.2017.
17:00
Rijeka - Inter
18.11.2017.
17:00
Osijek - Cibalia
18.11.2017.
17:00
Istra 1961 - Hajduk
18.11.2017.
17:00
Rudeš - Slaven Belupo
18.11.2017.
17:00
17. kolo
Inter - Lokomotiva
25.11.2017.
17:00
Cibalia - Rijeka
25.11.2017.
17:00
Hajduk - Osijek
25.11.2017.
17:00
Slaven Belupo - Istra 1961
25.11.2017.
17:00
Rudeš - Dinamo
25.11.2017.
17:00
18. kolo
Dinamo - Inter
2.12.2017.
17:00
Lokomotiva - Cibalia
2.12.2017.
17:00
Rijeka - Hajduk
2.12.2017.
17:00
Osijek - Slaven Belupo
2.12.2017.
17:00
Istra 1961 - Rudeš
2.12.2017.
17:00
19. kolo
Inter - Cibalia
9.12.2017.
17:00
Lokomotiva - Hajduk
9.12.2017.
17:00
Rijeka - Slaven Belupo
9.12.2017.
17:00
Osijek - Rudeš
9.12.2017.
17:00
Dinamo - Istra 1961
9.12.2017.
17:00
20. kolo
Dinamo - Cibalia
16.12.2017.
17:00
Hajduk - Inter
16.12.2017.
17:00
Slaven Belupo - Lokomotiva
16.12.2017.
17:00
Rijeka - Rudeš
16.12.2017.
17:00
Istra 1961 - Osijek
16.12.2017.
17:00
21. kolo
Cibalia - Hajduk
10.2.2018.
17:00
Inter - Slaven Belupo
10.2.2018.
17:00
Lokomotiva - Rudeš
10.2.2018.
17:00
Rijeka - Istra 1961
10.2.2018.
17:00
Osijek - Dinamo
10.2.2018.
17:00
22. kolo
Osijek - Rijeka
17.2.2018.
17:00
Istra 1961 - Lokomotiva
17.2.2018.
17:00
Rudeš - Inter
17.2.2018.
17:00
Slaven Belupo - Cibalia
17.2.2018.
17:00
Dinamo - Hajduk
17.2.2018.
17:00
23. kolo
Rijeka - Dinamo
24.2.2018.
17:00
Lokomotiva - Osijek
24.2.2018.
17:00
Inter - Istra 1961
24.2.2018.
17:00
Cibalia - Rudeš
24.2.2018.
17:00
Hajduk - Slaven Belupo
24.2.2018.
17:00
24. kolo
Rijeka - Lokomotiva
3.3.2018.
17:00
Osijek - Inter
3.3.2018.
17:00
Istra 1961 - Cibalia
3.3.2018.
17:00
Rudeš - Hajduk
3.3.2018.
17:00
Dinamo - Slaven Belupo
3.3.2018.
17:00
25. kolo
Lokomotiva - Dinamo
10.3.2018.
17:00
Inter - Rijeka
10.3.2018.
17:00
Cibalia - Osijek
10.3.2018.
17:00
Hajduk - Istra 1961
10.3.2018.
17:00
Slaven Belupo - Rudeš
10.3.2018.
17:00
26. kolo
Lokomotiva - Inter
17.3.2018.
17:00
Rijeka - Cibalia
17.3.2018.
17:00
Osijek - Hajduk
17.3.2018.
17:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
17.3.2018.
17:00
Dinamo - Rudeš
17.3.2018.
17:00
27. kolo
Inter - Dinamo
31.3.2018.
17:00
Cibalia - Lokomotiva
31.3.2018.
17:00
Hajduk - Rijeka
31.3.2018.
17:00
Slaven Belupo - Osijek
31.3.2018.
17:00
Rudeš - Istra 1961
31.3.2018.
17:00
28. kolo
Cibalia - Inter
7.4.2018.
19:00
Hajduk - Lokomotiva
7.4.2018.
19:00
Slaven Belupo - Rijeka
7.4.2018.
19:00
Rudeš - Osijek
7.4.2018.
19:00
Istra 1961 - Dinamo
7.4.2018.
19:00
29. kolo
Cibalia - Dinamo
14.4.2018.
19:00
Inter - Hajduk
14.4.2018.
19:00
Lokomotiva - Slaven Belupo
14.4.2018.
19:00
Rudeš - Rijeka
14.4.2018.
19:00
Osijek - Istra 1961
14.4.2018.
19:00
30. kolo
Hajduk - Cibalia
18.4.2018.
19:00
Slaven Belupo - Inter
18.4.2018.
19:00
Rudeš - Lokomotiva
18.4.2018.
19:00
Istra 1961 - Rijeka
18.4.2018.
19:00
Dinamo - Osijek
18.4.2018.
19:00
31. kolo
Hajduk - Dinamo
21.4.2018.
19:00
Cibalia - Slaven Belupo
21.4.2018.
19:00
Inter - Rudeš
21.4.2018.
19:00
Lokomotiva - Istra 1961
21.4.2018.
19:00
Rijeka - Osijek
21.4.2018.
19:00
32. kolo
Slaven Belupo - Hajduk
28.4.2018.
19:00
Rudeš - Cibalia
28.4.2018.
19:00
Istra 1961 - Inter
28.4.2018.
19:00
Osijek - Lokomotiva
28.4.2018.
19:00
Dinamo - Rijeka
28.4.2018.
19:00
33. kolo
Slaven Belupo - Dinamo
5.5.2018.
19:00
Hajduk - Rudeš
5.5.2018.
19:00
Cibalia - Istra 1961
5.5.2018.
19:00
Inter - Osijek
5.5.2018.
19:00
Lokomotiva - Rijeka
5.5.2018.
19:00
34. kolo
Rudeš - Slaven Belupo
9.5.2018.
19:00
Istra 1961 - Hajduk
9.5.2018.
19:00
Osijek - Cibalia
9.5.2018.
19:00
Rijeka - Inter
9.5.2018.
19:00
Dinamo - Lokomotiva
9.5.2018.
19:00
35. kolo
Inter - Lokomotiva
12.5.2018.
19:00
Cibalia - Rijeka
12.5.2018.
19:00
Hajduk - Osijek
12.5.2018.
19:00
Slaven Belupo - Istra 1961
12.5.2018.
19:00
Rudeš - Dinamo
12.5.2018.
19:00
36. kolo
Dinamo - Inter
19.5.2018.
19:00
Lokomotiva - Cibalia
19.5.2018.
19:00
Rijeka - Hajduk
19.5.2018.
19:00
Osijek - Slaven Belupo
19.5.2018.
19:00
Istra 1961 - Rudeš
19.5.2018.
19:00

Prijava na newsletter