Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda stranice slažete se s korištenjem kolačića i UVJETIMA KORIŠTENJA.
PRIJAVA
Prva HNL - JUNIORI
1. kolo
Osijek - Sesvete
0:1
24.8.2018.
17:00
Dinamo - Varaždin
3:2
25.8.2018.
10:00
Lokomotiva - Hrvatski dragovoljac
4:0
25.8.2018.
10:00
Inter - Hajduk
1:1
25.8.2018.
10:00
Rijeka - Slaven Belupo
4:3
25.8.2018.
16:00
Istra 1961 - Zagreb
4:1
26.8.2018.
13:00
Dugopolje - Rudeš
3:1
27.8.2018.
17:30
2. kolo
Varaždin - Osijek
0:2
31.8.2018.
16:00
Lokomotiva - Sesvete
3:2
1.9.2018.
16:00
Istra 1961 - Dinamo
0:0
1.9.2018.
16:00
Hrvatski dragovoljac - Rijeka
1:3
1.9.2018.
17:00
Slaven Belupo - Dugopolje
1:2
2.9.2018.
10:00
Zagreb - Hajduk
0:2
8.9.2018.
12:00
Rudeš - Inter
0:2
8.9.2018.
16:00
3. kolo
Osijek - Istra 1961
0:2
15.9.2018.
10:00
Lokomotiva - Varaždin
2:2
15.9.2018.
10:00
Inter - Slaven Belupo
0:2
15.9.2018.
10:00
Dinamo - Zagreb
2:1
15.9.2018.
12:00
Rijeka - Sesvete
2:0
15.9.2018.
15:00
Hajduk - Rudeš
8:0
16.9.2018.
10:00
Dugopolje - Hrvatski dragovoljac
0:1
16.9.2018.
14:30
4. kolo
Dugopolje - Sesvete
1:2
21.9.2018.
16:00
Hrvatski dragovoljac - Inter
3:3
22.9.2018.
10:00
Slaven Belupo - Hajduk
1:8
22.9.2018.
11:00
Dinamo - Osijek
1:1
22.9.2018.
14:30
Zagreb - Rudeš
0:2
23.9.2018.
10:00
Varaždin - Rijeka
0:6
23.9.2018.
14:30
Istra 1961 - Lokomotiva
0:0
23.9.2018.
15:00
5. kolo
Lokomotiva - Dinamo
1:2
28.9.2018.
16:00
Rijeka - Istra 1961
0:1
29.9.2018.
15:00
Osijek - Zagreb
4:0
29.9.2018.
16:00
Rudeš - Slaven Belupo
2:1
29.9.2018.
16:00
Inter - Sesvete
2:1
30.9.2018.
14:00
Hajduk - Hrvatski dragovoljac
6:1
30.9.2018.
17:00
Dugopolje - Varaždin
1:2
2.10.2018.
16:00
6. kolo
Osijek - Lokomotiva
0:2
5.10.2018.
15:30
Hrvatski dragovoljac - Rudeš
2:0
6.10.2018.
10:00
Varaždin - Inter
0:0
6.10.2018.
11:00
Zagreb - Slaven Belupo
0:1
7.10.2018.
10:00
Istra 1961 - Dugopolje
0:0
7.10.2018.
15:00
Sesvete - Hajduk
1:0
8.10.2018.
14:00
Dinamo - Rijeka
1:1
8.10.2018.
16:00
7. kolo
Lokomotiva - Zagreb
3:0
13.10.2018.
10:00
Rijeka - Osijek
2:0
13.10.2018.
10:00
Dugopolje - Dinamo
1:1
13.10.2018.
10:00
Inter - Istra 1961
0:1
13.10.2018.
10:00
Hajduk - Varaždin
4:1
13.10.2018.
10:00
Rudeš - Sesvete
3:2
13.10.2018.
10:00
Slaven Belupo - Hrvatski dragovoljac
1:3
13.10.2018.
10:00
8. kolo
Zagreb - Hrvatski dragovoljac
1:3
20.10.2018.
10:00
Sesvete - Slaven Belupo
1:0
20.10.2018.
10:00
Varaždin - Rudeš
0:1
20.10.2018.
10:00
Istra 1961 - Hajduk
1:1
20.10.2018.
10:00
Dinamo - Inter
5:3
20.10.2018.
10:00
Osijek - Dugopolje
2:2
20.10.2018.
10:00
Lokomotiva - Rijeka
0:1
20.10.2018.
10:00
9. kolo
Rijeka - Zagreb
3:1
27.10.2018.
10:00
Dugopolje - Lokomotiva
0:1
27.10.2018.
10:00
Inter - Osijek
4:1
27.10.2018.
10:00
Hajduk - Dinamo
2:2
27.10.2018.
10:00
Rudeš - Istra 1961
0:1
27.10.2018.
10:00
Slaven Belupo - Varaždin
2:2
27.10.2018.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Sesvete
2:3
27.10.2018.
10:00
10. kolo
Zagreb - Sesvete
1:0
3.11.2018.
10:00
Varaždin - Hrvatski dragovoljac
2:2
3.11.2018.
10:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
2:2
3.11.2018.
10:00
Dinamo - Rudeš
2:0
3.11.2018.
10:00
Osijek - Hajduk
0:1
3.11.2018.
10:00
Lokomotiva - Inter
1:0
3.11.2018.
10:00
Rijeka - Dugopolje
1:1
3.11.2018.
10:00
11. kolo
Dugopolje - Zagreb
1:0
10.11.2018.
10:00
Inter - Rijeka
2:3
10.11.2018.
10:00
Hajduk - Lokomotiva
1:2
10.11.2018.
10:00
Rudeš - Osijek
0:4
10.11.2018.
10:00
Slaven Belupo - Dinamo
0:1
10.11.2018.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Istra 1961
2:0
10.11.2018.
10:00
Sesvete - Varaždin
3:0
10.11.2018.
10:00
12. kolo
Zagreb - Varaždin
0:3
24.11.2018.
10:00
Istra 1961 - Sesvete
1:1
24.11.2018.
10:00
Dinamo - Hrvatski dragovoljac
3:2
24.11.2018.
10:00
Osijek - Slaven Belupo
0:2
24.11.2018.
10:00
Lokomotiva - Rudeš
2:0
24.11.2018.
10:00
Rijeka - Hajduk
0:3
24.11.2018.
10:00
Dugopolje - Inter
2:3
24.11.2018.
10:00
13. kolo
Inter - Zagreb
4:1
1.12.2018.
10:00
Hajduk - Dugopolje
4:0
1.12.2018.
10:00
Rudeš - Rijeka
1:1
1.12.2018.
10:00
Slaven Belupo - Lokomotiva
0:1
1.12.2018.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Osijek
1:5
1.12.2018.
10:00
Sesvete - Dinamo
2:0
1.12.2018.
10:00
Varaždin - Istra 1961
5:0
1.12.2018.
10:00
14. kolo
Zagreb - Istra 1961
2:2
8.12.2018.
10:00
Varaždin - Dinamo
0:3
8.12.2018.
10:00
Sesvete - Osijek
1:2
8.12.2018.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Lokomotiva
1:3
8.12.2018.
10:00
Slaven Belupo - Rijeka
0:3
8.12.2018.
10:00
Rudeš - Dugopolje
0:0
8.12.2018.
10:00
Hajduk - Inter
4:2
8.12.2018.
10:00
15. kolo
Hajduk - Zagreb
23.2.2019.
10:00
Inter - Rudeš
23.2.2019.
10:00
Dugopolje - Slaven Belupo
23.2.2019.
10:00
Rijeka - Hrvatski dragovoljac
23.2.2019.
10:00
Sesvete - Lokomotiva
23.2.2019.
10:00
Osijek - Varaždin
23.2.2019.
10:00
Dinamo - Istra 1961
23.2.2019.
10:00
16. kolo
Zagreb - Dinamo
2.3.2019.
10:00
Istra 1961 - Osijek
2.3.2019.
10:00
Varaždin - Lokomotiva
2.3.2019.
10:00
Sesvete - Rijeka
2.3.2019.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Dugopolje
2.3.2019.
10:00
Slaven Belupo - Inter
2.3.2019.
10:00
Rudeš - Hajduk
2.3.2019.
10:00
17. kolo
Rudeš - Zagreb
9.3.2019.
10:00
Hajduk - Slaven Belupo
9.3.2019.
10:00
Inter - Hrvatski dragovoljac
9.3.2019.
10:00
Sesvete - Dugopolje
9.3.2019.
10:00
Rijeka - Varaždin
9.3.2019.
10:00
Lokomotiva - Istra 1961
9.3.2019.
10:00
Osijek - Dinamo
9.3.2019.
10:00
18. kolo
Zagreb - Osijek
16.3.2019.
10:00
Dinamo - Lokomotiva
16.3.2019.
10:00
Istra 1961 - Rijeka
16.3.2019.
10:00
Varaždin - Dugopolje
16.3.2019.
10:00
Sesvete - Inter
16.3.2019.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Hajduk
16.3.2019.
10:00
Slaven Belupo - Rudeš
16.3.2019.
10:00
19. kolo
Slaven Belupo - Zagreb
30.3.2019.
10:00
Rudeš - Hrvatski dragovoljac
30.3.2019.
10:00
Hajduk - Sesvete
30.3.2019.
10:00
Inter - Varaždin
30.3.2019.
10:00
Dugopolje - Istra 1961
30.3.2019.
10:00
Rijeka - Dinamo
30.3.2019.
10:00
Lokomotiva - Osijek
30.3.2019.
10:00
20. kolo
Zagreb - Lokomotiva
6.4.2019.
10:00
Osijek - Rijeka
6.4.2019.
10:00
Dinamo - Dugopolje
6.4.2019.
10:00
Istra 1961 - Inter
6.4.2019.
10:00
Varaždin - Hajduk
6.4.2019.
10:00
Sesvete - Rudeš
6.4.2019.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Slaven Belupo
6.4.2019.
10:00
21. kolo
Hrvatski dragovoljac - Zagreb
13.4.2019.
10:00
Slaven Belupo - Sesvete
13.4.2019.
10:00
Rudeš - Varaždin
13.4.2019.
10:00
Hajduk - Istra 1961
13.4.2019.
10:00
Inter - Dinamo
13.4.2019.
10:00
Dugopolje - Osijek
13.4.2019.
10:00
Rijeka - Lokomotiva
13.4.2019.
10:00
22. kolo
Zagreb - Rijeka
27.4.2019.
10:00
Lokomotiva - Dugopolje
27.4.2019.
10:00
Osijek - Inter
27.4.2019.
10:00
Dinamo - Hajduk
27.4.2019.
10:00
Istra 1961 - Rudeš
27.4.2019.
10:00
Varaždin - Slaven Belupo
27.4.2019.
10:00
Sesvete - Hrvatski dragovoljac
27.4.2019.
10:00
23. kolo
Sesvete - Zagreb
4.5.2019.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Varaždin
4.5.2019.
10:00
Slaven Belupo - Istra 1961
4.5.2019.
10:00
Rudeš - Dinamo
4.5.2019.
10:00
Hajduk - Osijek
4.5.2019.
10:00
Inter - Lokomotiva
4.5.2019.
10:00
Dugopolje - Rijeka
4.5.2019.
10:00
24. kolo
Zagreb - Dugopolje
11.5.2019.
10:00
Rijeka - Inter
11.5.2019.
10:00
Lokomotiva - Hajduk
11.5.2019.
10:00
Osijek - Rudeš
11.5.2019.
10:00
Dinamo - Slaven Belupo
11.5.2019.
10:00
Istra 1961 - Hrvatski dragovoljac
11.5.2019.
10:00
Varaždin - Sesvete
11.5.2019.
10:00
25. kolo
Varaždin - Zagreb
18.5.2019.
10:00
Sesvete - Istra 1961
18.5.2019.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Dinamo
18.5.2019.
10:00
Slaven Belupo - Osijek
18.5.2019.
10:00
Rudeš - Lokomotiva
18.5.2019.
10:00
Hajduk - Rijeka
18.5.2019.
10:00
Inter - Dugopolje
18.5.2019.
10:00
26. kolo
Zagreb - Inter
25.5.2019.
10:00
Dugopolje - Hajduk
25.5.2019.
10:00
Rijeka - Rudeš
25.5.2019.
10:00
Lokomotiva - Slaven Belupo
25.5.2019.
10:00
Osijek - Hrvatski dragovoljac
25.5.2019.
10:00
Dinamo - Sesvete
25.5.2019.
10:00
Istra 1961 - Varaždin
25.5.2019.
10:00

Prijava na newsletter