Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda stranice slažete se s korištenjem kolačića i UVJETIMA KORIŠTENJA.
PRIJAVA
Prva HNL - KADETI
1. kolo
Rijeka - Slaven Belupo
6:0
23.8.2018.
18:45
Dinamo - Varaždin
4:0
23.8.2018.
19:15
Osijek - Šibenik
1:2
26.8.2018.
11:45
Međimurje - Sesvete
1:0
26.8.2018.
11:45
Inter - Hajduk
2:2
26.8.2018.
11:45
Istra 1961 - Zagreb
2:2
26.8.2018.
17:15
Lokomotiva - Solin
0:0
26.8.2018.
20:35
2. kolo
Sesvete - Inter
2:0
31.8.2018.
11:45
Šibenik - Lokomotiva
2:1
1.9.2018.
17:45
Zagreb - Hajduk
0:1
2.9.2018.
11:45
Solin - Rijeka
1:1
2.9.2018.
11:45
Slaven Belupo - Međimurje
5:0
2.9.2018.
17:45
Varaždin - Osijek
0:1
2.9.2018.
17:45
Istra 1961 - Dinamo
2:3
10.10.2018.
15:45
3. kolo
Osijek - Istra 1961
3:4
8.9.2018.
11:45
Dinamo - Zagreb
5:1
9.9.2018.
11:45
Lokomotiva - Varaždin
4:0
9.9.2018.
11:45
Inter - Slaven Belupo
1:1
9.9.2018.
11:45
Hajduk - Sesvete
2:1
9.9.2018.
14:45
Rijeka - Šibenik
2:1
9.9.2018.
16:45
Međimurje - Solin
1:3
9.9.2018.
17:45
4. kolo
Slaven Belupo - Hajduk
0:0
15.9.2018.
12:45
Dinamo - Osijek
3:0
15.9.2018.
15:45
Zagreb - Sesvete
2:1
16.9.2018.
11:45
Istra 1961 - Lokomotiva
1:3
16.9.2018.
13:45
Varaždin - Rijeka
0:0
16.9.2018.
15:45
Solin - Inter
0:0
16.9.2018.
16:45
Šibenik - Međimurje
6:0
16.9.2018.
17:15
5. kolo
Lokomotiva - Dinamo
0:1
22.9.2018.
11:45
Međimurje - Varaždin
0:5
22.9.2018.
11:45
Rijeka - Istra 1961
0:0
22.9.2018.
15:15
Hajduk - Solin
2:1
22.9.2018.
17:00
Slaven Belupo - Sesvete
0:2
22.9.2018.
17:15
Inter - Šibenik
0:1
22.9.2018.
17:45
Osijek - Zagreb
3:0
23.9.2018.
15:45
6. kolo
Osijek - Lokomotiva
0:2
29.9.2018.
14:15
Zagreb - Slaven Belupo
3:1
30.9.2018.
11:45
Varaždin - Inter
0:2
30.9.2018.
11:45
Šibenik - Hajduk
1:3
30.9.2018.
12:45
Istra 1961 - Međimurje
5:1
30.9.2018.
13:45
Solin - Sesvete
0:2
30.9.2018.
15:15
Dinamo - Rijeka
6:0
13.12.2018.
14:45
7. kolo
Međimurje - Dinamo
0:5
6.10.2018.
12:45
Lokomotiva - Zagreb
3:2
7.10.2018.
11:45
Rijeka - Osijek
0:1
7.10.2018.
11:45
Slaven Belupo - Solin
2:0
7.10.2018.
15:45
Inter - Istra 1961
0:3
7.10.2018.
16:45
Sesvete - Šibenik
3:0
7.10.2018.
16:45
Hajduk - Varaždin
3:0
15.12.2018.
16:45
8. kolo
Zagreb - Solin
3:1
14.10.2018.
11:45
Šibenik - Slaven Belupo
1:1
14.10.2018.
11:45
Varaždin - Sesvete
0:1
14.10.2018.
11:45
Istra 1961 - Hajduk
1:1
14.10.2018.
11:45
Dinamo - Inter
1:0
14.10.2018.
11:45
Osijek - Međimurje
3:0
14.10.2018.
11:45
Lokomotiva - Rijeka
1:4
14.10.2018.
11:45
9. kolo
Rijeka - Zagreb
3:0
20.10.2018.
11:45
Međimurje - Lokomotiva
0:4
20.10.2018.
11:45
Inter - Osijek
0:2
20.10.2018.
11:45
Hajduk - Dinamo
2:0
20.10.2018.
11:45
Sesvete - Istra 1961
1:3
20.10.2018.
11:45
Slaven Belupo - Varaždin
0:1
20.10.2018.
11:45
Solin - Šibenik
3:1
20.10.2018.
11:45
10. kolo
Zagreb - Šibenik
2:1
4.11.2018.
11:45
Varaždin - Solin
0:0
4.11.2018.
11:45
Istra 1961 - Slaven Belupo
2:1
4.11.2018.
11:45
Dinamo - Sesvete
1:0
4.11.2018.
11:45
Osijek - Hajduk
0:0
4.11.2018.
11:45
Lokomotiva - Inter
3:0
4.11.2018.
11:45
Rijeka - Međimurje
3:1
4.11.2018.
11:45
11. kolo
Međimurje - Zagreb
0:2
11.11.2018.
11:45
Inter - Rijeka
0:1
11.11.2018.
11:45
Hajduk - Lokomotiva
4:0
11.11.2018.
11:45
Sesvete - Osijek
2:2
11.11.2018.
11:45
Slaven Belupo - Dinamo
0:1
11.11.2018.
11:45
Solin - Istra 1961
2:3
11.11.2018.
11:45
Šibenik - Varaždin
2:1
11.11.2018.
11:45
12. kolo
Zagreb - Varaždin
0:1
18.11.2018.
11:45
Istra 1961 - Šibenik
3:1
18.11.2018.
11:45
Dinamo - Solin
3:0
18.11.2018.
11:45
Osijek - Slaven Belupo
3:1
18.11.2018.
11:45
Lokomotiva - Sesvete
1:1
18.11.2018.
11:45
Rijeka - Hajduk
2:3
18.11.2018.
11:45
Međimurje - Inter
0:1
18.11.2018.
11:45
13. kolo
Inter - Zagreb
0:1
25.11.2018.
11:45
Hajduk - Međimurje
6:0
25.11.2018.
11:45
Sesvete - Rijeka
2:1
25.11.2018.
11:45
Slaven Belupo - Lokomotiva
3:1
25.11.2018.
11:45
Solin - Osijek
1:0
25.11.2018.
11:45
Šibenik - Dinamo
1:1
25.11.2018.
11:45
Varaždin - Istra 1961
3:0
25.11.2018.
11:45
14. kolo
Zagreb - Istra 1961
0:2
2.12.2018.
11:45
Varaždin - Dinamo
0:1
2.12.2018.
11:45
Šibenik - Osijek
1:0
2.12.2018.
11:45
Solin - Lokomotiva
1:0
2.12.2018.
11:45
Slaven Belupo - Rijeka
0:1
2.12.2018.
11:45
Sesvete - Međimurje
3:0
2.12.2018.
11:45
Hajduk - Inter
4:0
2.12.2018.
11:45
15. kolo
Hajduk - Zagreb
1:1
9.12.2018.
11:45
Inter - Sesvete
5:2
9.12.2018.
11:45
Međimurje - Slaven Belupo
0:2
9.12.2018.
11:45
Rijeka - Solin
6:0
9.12.2018.
11:45
Lokomotiva - Šibenik
4:2
9.12.2018.
11:45
Osijek - Varaždin
4:0
9.12.2018.
11:45
Dinamo - Istra 1961
6:0
9.12.2018.
11:45
16. kolo
Zagreb - Dinamo
24.2.2019.
11:45
Istra 1961 - Osijek
24.2.2019.
11:45
Varaždin - Lokomotiva
24.2.2019.
11:45
Šibenik - Rijeka
24.2.2019.
11:45
Solin - Međimurje
24.2.2019.
11:45
Slaven Belupo - Inter
24.2.2019.
11:45
Sesvete - Hajduk
24.2.2019.
11:45
17. kolo
Sesvete - Zagreb
3.3.2019.
11:45
Hajduk - Slaven Belupo
3.3.2019.
11:45
Inter - Solin
3.3.2019.
11:45
Međimurje - Šibenik
3.3.2019.
11:45
Rijeka - Varaždin
3.3.2019.
11:45
Lokomotiva - Istra 1961
3.3.2019.
11:45
Osijek - Dinamo
3.3.2019.
11:45
18. kolo
Zagreb - Osijek
17.3.2019.
11:45
Dinamo - Lokomotiva
17.3.2019.
11:45
Istra 1961 - Rijeka
17.3.2019.
11:45
Varaždin - Međimurje
17.3.2019.
11:45
Šibenik - Inter
17.3.2019.
11:45
Solin - Hajduk
17.3.2019.
11:45
Sesvete - Slaven Belupo
17.3.2019.
11:45
19. kolo
Slaven Belupo - Zagreb
24.3.2019.
11:45
Sesvete - Solin
24.3.2019.
11:45
Hajduk - Šibenik
24.3.2019.
11:45
Inter - Varaždin
24.3.2019.
11:45
Međimurje - Istra 1961
24.3.2019.
11:45
Rijeka - Dinamo
24.3.2019.
11:45
Lokomotiva - Osijek
24.3.2019.
11:45
20. kolo
Zagreb - Lokomotiva
31.3.2019.
11:45
Osijek - Rijeka
31.3.2019.
11:45
Dinamo - Međimurje
31.3.2019.
11:45
Istra 1961 - Inter
31.3.2019.
11:45
Varaždin - Hajduk
31.3.2019.
11:45
Šibenik - Sesvete
31.3.2019.
11:45
Solin - Slaven Belupo
31.3.2019.
11:45
21. kolo
Solin - Zagreb
7.4.2019.
11:45
Slaven Belupo - Šibenik
7.4.2019.
11:45
Sesvete - Varaždin
7.4.2019.
11:45
Hajduk - Istra 1961
7.4.2019.
11:45
Inter - Dinamo
7.4.2019.
11:45
Međimurje - Osijek
7.4.2019.
11:45
Rijeka - Lokomotiva
7.4.2019.
11:45
22. kolo
Zagreb - Rijeka
28.4.2019.
11:45
Lokomotiva - Međimurje
28.4.2019.
11:45
Osijek - Inter
28.4.2019.
11:45
Dinamo - Hajduk
28.4.2019.
11:45
Istra 1961 - Sesvete
28.4.2019.
11:45
Varaždin - Slaven Belupo
28.4.2019.
11:45
Šibenik - Solin
28.4.2019.
11:45
23. kolo
Šibenik - Zagreb
5.5.2019.
11:45
Solin - Varaždin
5.5.2019.
11:45
Slaven Belupo - Istra 1961
5.5.2019.
11:45
Sesvete - Dinamo
5.5.2019.
11:45
Hajduk - Osijek
5.5.2019.
11:45
Inter - Lokomotiva
5.5.2019.
11:45
Međimurje - Rijeka
5.5.2019.
11:45
24. kolo
Zagreb - Međimurje
12.5.2019.
11:45
Rijeka - Inter
12.5.2019.
11:45
Lokomotiva - Hajduk
12.5.2019.
11:45
Osijek - Sesvete
12.5.2019.
11:45
Dinamo - Slaven Belupo
12.5.2019.
11:45
Istra 1961 - Solin
12.5.2019.
11:45
Varaždin - Šibenik
12.5.2019.
11:45
25. kolo
Varaždin - Zagreb
19.5.2019.
11:45
Šibenik - Istra 1961
19.5.2019.
11:45
Solin - Dinamo
19.5.2019.
11:45
Slaven Belupo - Osijek
19.5.2019.
11:45
Sesvete - Lokomotiva
19.5.2019.
11:45
Hajduk - Rijeka
19.5.2019.
11:45
Inter - Međimurje
19.5.2019.
11:45
26. kolo
Zagreb - Inter
26.5.2019.
11:45
Međimurje - Hajduk
26.5.2019.
11:45
Rijeka - Sesvete
26.5.2019.
11:45
Lokomotiva - Slaven Belupo
26.5.2019.
11:45
Osijek - Solin
26.5.2019.
11:45
Dinamo - Šibenik
26.5.2019.
11:45
Istra 1961 - Varaždin
26.5.2019.
11:45

Prijava na newsletter