Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda stranice slažete se s korištenjem kolačića i UVJETIMA KORIŠTENJA.
PRIJAVA
Prva HNL - PIONIRI
1. kolo
Rijeka - Slaven Belupo
0:0
23.8.2018.
17:00
Dinamo - Varaždin
1:1
23.8.2018.
17:30
Osijek - Šibenik
4:0
26.8.2018.
10:00
Međimurje - Sesvete
1:0
26.8.2018.
10:00
Inter - Hajduk
0:2
26.8.2018.
10:00
Istra 1961 - Zagreb
3:0
26.8.2018.
15:30
Lokomotiva - Solin
2:0
26.8.2018.
18:50
2. kolo
Sesvete - Inter
0:0
31.8.2018.
10:00
Šibenik - Lokomotiva
0:5
1.9.2018.
16:00
Zagreb - Hajduk
0:0
2.9.2018.
10:00
Solin - Rijeka
0:2
2.9.2018.
10:00
Slaven Belupo - Međimurje
0:2
2.9.2018.
16:00
Varaždin - Osijek
2:3
2.9.2018.
16:00
Istra 1961 - Dinamo
0:2
10.10.2018.
14:00
3. kolo
Osijek - Istra 1961
0:3
8.9.2018.
10:00
Dinamo - Zagreb
2:1
9.9.2018.
10:00
Lokomotiva - Varaždin
3:0
9.9.2018.
10:00
Inter - Slaven Belupo
0:1
9.9.2018.
10:00
Hajduk - Sesvete
1:0
9.9.2018.
13:00
Rijeka - Šibenik
5:0
9.9.2018.
15:00
Međimurje - Solin
0:3
9.9.2018.
16:00
4. kolo
Slaven Belupo - Hajduk
0:2
15.9.2018.
11:00
Dinamo - Osijek
2:3
15.9.2018.
14:00
Zagreb - Sesvete
0:2
16.9.2018.
10:00
Istra 1961 - Lokomotiva
0:2
16.9.2018.
12:00
Varaždin - Rijeka
1:1
16.9.2018.
14:00
Solin - Inter
1:0
16.9.2018.
15:00
Šibenik - Međimurje
0:1
16.9.2018.
15:30
5. kolo
Lokomotiva - Dinamo
0:0
22.9.2018.
10:00
Međimurje - Varaždin
0:0
22.9.2018.
10:00
Rijeka - Istra 1961
1:0
22.9.2018.
13:30
Slaven Belupo - Sesvete
0:0
22.9.2018.
15:30
Inter - Šibenik
3:1
22.9.2018.
16:00
Osijek - Zagreb
1:1
23.9.2018.
14:00
Hajduk - Solin
1:0
23.9.2018.
17:30
6. kolo
Osijek - Lokomotiva
1:4
29.9.2018.
12:30
Zagreb - Slaven Belupo
1:0
30.9.2018.
10:00
Varaždin - Inter
1:1
30.9.2018.
10:00
Šibenik - Hajduk
0:2
30.9.2018.
11:00
Istra 1961 - Međimurje
1:2
30.9.2018.
12:00
Solin - Sesvete
1:0
30.9.2018.
13:30
Dinamo - Rijeka
0:5
13.12.2018.
13:00
7. kolo
Međimurje - Dinamo
1:1
6.10.2018.
11:00
Lokomotiva - Zagreb
2:0
7.10.2018.
10:00
Rijeka - Osijek
3:2
7.10.2018.
10:00
Slaven Belupo - Solin
2:0
7.10.2018.
14:00
Inter - Istra 1961
1:1
7.10.2018.
15:00
Sesvete - Šibenik
2:0
7.10.2018.
15:00
Hajduk - Varaždin
2:1
15.12.2018.
15:00
8. kolo
Zagreb - Solin
3:0
14.10.2018.
10:00
Šibenik - Slaven Belupo
2:0
14.10.2018.
10:00
Varaždin - Sesvete
0:0
14.10.2018.
10:00
Istra 1961 - Hajduk
1:2
14.10.2018.
10:00
Dinamo - Inter
3:0
14.10.2018.
10:00
Osijek - Međimurje
3:0
14.10.2018.
10:00
Lokomotiva - Rijeka
1:0
14.10.2018.
10:00
9. kolo
Rijeka - Zagreb
0:0
20.10.2018.
10:00
Međimurje - Lokomotiva
0:2
20.10.2018.
10:00
Inter - Osijek
0:2
20.10.2018.
10:00
Hajduk - Dinamo
1:0
20.10.2018.
10:00
Sesvete - Istra 1961
0:0
20.10.2018.
10:00
Slaven Belupo - Varaždin
1:0
20.10.2018.
10:00
Solin - Šibenik
1:0
20.10.2018.
10:00
10. kolo
Zagreb - Šibenik
2:1
4.11.2018.
10:00
Varaždin - Solin
3:0
4.11.2018.
10:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
0:1
4.11.2018.
10:00
Dinamo - Sesvete
2:1
4.11.2018.
10:00
Osijek - Hajduk
1:4
4.11.2018.
10:00
Lokomotiva - Inter
4:0
4.11.2018.
10:00
Rijeka - Međimurje
3:0
4.11.2018.
10:00
11. kolo
Međimurje - Zagreb
1:0
11.11.2018.
10:00
Inter - Rijeka
0:0
11.11.2018.
10:00
Hajduk - Lokomotiva
1:2
11.11.2018.
10:00
Sesvete - Osijek
3:2
11.11.2018.
10:00
Slaven Belupo - Dinamo
0:3
11.11.2018.
10:00
Solin - Istra 1961
1:0
11.11.2018.
10:00
Šibenik - Varaždin
4:1
11.11.2018.
10:00
12. kolo
Zagreb - Varaždin
3:2
18.11.2018.
10:00
Istra 1961 - Šibenik
1:0
18.11.2018.
10:00
Dinamo - Solin
2:0
18.11.2018.
10:00
Osijek - Slaven Belupo
3:0
18.11.2018.
10:00
Lokomotiva - Sesvete
1:0
18.11.2018.
10:00
Rijeka - Hajduk
2:1
18.11.2018.
10:00
Međimurje - Inter
2:1
18.11.2018.
10:00
13. kolo
Inter - Zagreb
1:0
25.11.2018.
10:00
Hajduk - Međimurje
4:0
25.11.2018.
10:00
Sesvete - Rijeka
1:0
25.11.2018.
10:00
Slaven Belupo - Lokomotiva
0:3
25.11.2018.
10:00
Solin - Osijek
3:2
25.11.2018.
10:00
Šibenik - Dinamo
0:2
25.11.2018.
10:00
Varaždin - Istra 1961
6:1
25.11.2018.
10:00
14. kolo
Zagreb - Istra 1961
3:2
2.12.2018.
10:00
Varaždin - Dinamo
0:2
2.12.2018.
10:00
Šibenik - Osijek
0:2
2.12.2018.
10:00
Solin - Lokomotiva
0:1
2.12.2018.
10:00
Slaven Belupo - Rijeka
0:1
2.12.2018.
10:00
Sesvete - Međimurje
7:1
2.12.2018.
10:00
Hajduk - Inter
4:0
2.12.2018.
10:00
15. kolo
Hajduk - Zagreb
5:0
9.12.2018.
10:00
Inter - Sesvete
2:2
9.12.2018.
10:00
Međimurje - Slaven Belupo
2:0
9.12.2018.
10:00
Rijeka - Solin
3:0
9.12.2018.
10:00
Lokomotiva - Šibenik
4:0
9.12.2018.
10:00
Osijek - Varaždin
3:0
9.12.2018.
10:00
Dinamo - Istra 1961
2:0
9.12.2018.
10:00
16. kolo
Zagreb - Dinamo
24.2.2019.
10:00
Istra 1961 - Osijek
24.2.2019.
10:00
Varaždin - Lokomotiva
24.2.2019.
10:00
Šibenik - Rijeka
24.2.2019.
10:00
Solin - Međimurje
24.2.2019.
10:00
Slaven Belupo - Inter
24.2.2019.
10:00
Sesvete - Hajduk
24.2.2019.
10:00
17. kolo
Sesvete - Zagreb
3.3.2019.
10:00
Hajduk - Slaven Belupo
3.3.2019.
10:00
Inter - Solin
3.3.2019.
10:00
Međimurje - Šibenik
3.3.2019.
10:00
Rijeka - Varaždin
3.3.2019.
10:00
Lokomotiva - Istra 1961
3.3.2019.
10:00
Osijek - Dinamo
3.3.2019.
10:00
18. kolo
Zagreb - Osijek
17.3.2019.
10:00
Dinamo - Lokomotiva
17.3.2019.
10:00
Istra 1961 - Rijeka
17.3.2019.
10:00
Varaždin - Međimurje
17.3.2019.
10:00
Šibenik - Inter
17.3.2019.
10:00
Solin - Hajduk
17.3.2019.
10:00
Sesvete - Slaven Belupo
17.3.2019.
10:00
19. kolo
Slaven Belupo - Zagreb
24.3.2019.
10:00
Sesvete - Solin
24.3.2019.
10:00
Hajduk - Šibenik
24.3.2019.
10:00
Inter - Varaždin
24.3.2019.
10:00
Međimurje - Istra 1961
24.3.2019.
10:00
Rijeka - Dinamo
24.3.2019.
10:00
Lokomotiva - Osijek
24.3.2019.
10:00
20. kolo
Zagreb - Lokomotiva
31.3.2019.
10:00
Osijek - Rijeka
31.3.2019.
10:00
Dinamo - Međimurje
31.3.2019.
10:00
Istra 1961 - Inter
31.3.2019.
10:00
Varaždin - Hajduk
31.3.2019.
10:00
Šibenik - Sesvete
31.3.2019.
10:00
Solin - Slaven Belupo
31.3.2019.
10:00
21. kolo
Solin - Zagreb
7.4.2019.
10:00
Slaven Belupo - Šibenik
7.4.2019.
10:00
Sesvete - Varaždin
7.4.2019.
10:00
Hajduk - Istra 1961
7.4.2019.
10:00
Inter - Dinamo
7.4.2019.
10:00
Međimurje - Osijek
7.4.2019.
10:00
Rijeka - Lokomotiva
7.4.2019.
10:00
22. kolo
Zagreb - Rijeka
28.4.2019.
10:00
Lokomotiva - Međimurje
28.4.2019.
10:00
Osijek - Inter
28.4.2019.
10:00
Dinamo - Hajduk
28.4.2019.
10:00
Istra 1961 - Sesvete
28.4.2019.
10:00
Varaždin - Slaven Belupo
28.4.2019.
10:00
Šibenik - Solin
28.4.2019.
10:00
23. kolo
Šibenik - Zagreb
5.5.2019.
10:00
Solin - Varaždin
5.5.2019.
10:00
Slaven Belupo - Istra 1961
5.5.2019.
10:00
Sesvete - Dinamo
5.5.2019.
10:00
Hajduk - Osijek
5.5.2019.
10:00
Inter - Lokomotiva
5.5.2019.
10:00
Međimurje - Rijeka
5.5.2019.
10:00
24. kolo
Zagreb - Međimurje
12.5.2019.
10:00
Rijeka - Inter
12.5.2019.
10:00
Lokomotiva - Hajduk
12.5.2019.
10:00
Osijek - Sesvete
12.5.2019.
10:00
Dinamo - Slaven Belupo
12.5.2019.
10:00
Istra 1961 - Solin
12.5.2019.
10:00
Varaždin - Šibenik
12.5.2019.
10:00
25. kolo
Varaždin - Zagreb
19.5.2019.
10:00
Šibenik - Istra 1961
19.5.2019.
10:00
Solin - Dinamo
19.5.2019.
10:00
Slaven Belupo - Osijek
19.5.2019.
10:00
Sesvete - Lokomotiva
19.5.2019.
10:00
Hajduk - Rijeka
19.5.2019.
10:00
Inter - Međimurje
19.5.2019.
10:00
26. kolo
Zagreb - Inter
26.5.2019.
10:00
Međimurje - Hajduk
26.5.2019.
10:00
Rijeka - Sesvete
26.5.2019.
10:00
Lokomotiva - Slaven Belupo
26.5.2019.
10:00
Osijek - Solin
26.5.2019.
10:00
Dinamo - Šibenik
26.5.2019.
10:00
Istra 1961 - Varaždin
26.5.2019.
10:00

Prijava na newsletter