Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda stranice slažete se s korištenjem kolačića i UVJETIMA KORIŠTENJA.
PRIJAVA
Prva HNL - JUNIORI
1. kolo
Dugopolje - Sesvete
24.8.2019.
10:00
Osijek - Rudeš
6:1
24.8.2019.
10:00
Dinamo - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
2:1
24.8.2019.
10:00
Rijeka - Hrvatski dragovoljac
3:0
24.8.2019.
10:00
Hajduk - Inter
8:0
24.8.2019.
10:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
1:4
24.8.2019.
10:00
Varaždin - Lokomotiva
24.8.2019.
10:00
2. kolo
Sesvete - Lokomotiva
31.8.2019.
10:00
Slaven Belupo - Varaždin
31.8.2019.
10:00
Inter - Istra 1961
31.8.2019.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Hajduk
31.8.2019.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rijeka
31.8.2019.
10:00
Rudeš - Dinamo
31.8.2019.
10:00
Dugopolje - Osijek
31.8.2019.
10:00
3. kolo
Osijek - Sesvete
14.9.2019.
10:00
Dinamo - Dugopolje
14.9.2019.
10:00
Rijeka - Rudeš
14.9.2019.
10:00
Hajduk - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
14.9.2019.
10:00
Istra 1961 - Hrvatski dragovoljac
14.9.2019.
10:00
Varaždin - Inter
14.9.2019.
10:00
Lokomotiva - Slaven Belupo
14.9.2019.
10:00
4. kolo
Sesvete - Slaven Belupo
21.9.2019.
10:00
Inter - Lokomotiva
21.9.2019.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Varaždin
21.9.2019.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Istra 1961
21.9.2019.
10:00
Rudeš - Hajduk
21.9.2019.
10:00
Dugopolje - Rijeka
21.9.2019.
10:00
Osijek - Dinamo
21.9.2019.
10:00
5. kolo
Dinamo - Sesvete
28.9.2019.
10:00
Rijeka - Osijek
28.9.2019.
10:00
Hajduk - Dugopolje
28.9.2019.
10:00
Istra 1961 - Rudeš
28.9.2019.
10:00
Varaždin - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
28.9.2019.
10:00
Lokomotiva - Hrvatski dragovoljac
28.9.2019.
10:00
Slaven Belupo - Inter
28.9.2019.
10:00
6. kolo
Sesvete - Inter
5.10.2019.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Slaven Belupo
5.10.2019.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Lokomotiva
5.10.2019.
10:00
Rudeš - Varaždin
5.10.2019.
10:00
Dugopolje - Istra 1961
5.10.2019.
10:00
Osijek - Hajduk
5.10.2019.
10:00
Dinamo - Rijeka
5.10.2019.
10:00
7. kolo
Rijeka - Sesvete
19.10.2019.
10:00
Hajduk - Dinamo
19.10.2019.
10:00
Istra 1961 - Osijek
19.10.2019.
10:00
Varaždin - Dugopolje
19.10.2019.
10:00
Lokomotiva - Rudeš
19.10.2019.
10:00
Slaven Belupo - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
19.10.2019.
10:00
Inter - Hrvatski dragovoljac
19.10.2019.
10:00
8. kolo
Sesvete - Hrvatski dragovoljac
26.10.2019.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Inter
26.10.2019.
10:00
Rudeš - Slaven Belupo
26.10.2019.
10:00
Dugopolje - Lokomotiva
26.10.2019.
10:00
Osijek - Varaždin
26.10.2019.
10:00
Dinamo - Istra 1961
26.10.2019.
10:00
Rijeka - Hajduk
26.10.2019.
10:00
9. kolo
Hajduk - Sesvete
2.11.2019.
10:00
Istra 1961 - Rijeka
2.11.2019.
10:00
Varaždin - Dinamo
2.11.2019.
10:00
Lokomotiva - Osijek
2.11.2019.
10:00
Slaven Belupo - Dugopolje
2.11.2019.
10:00
Inter - Rudeš
2.11.2019.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
2.11.2019.
10:00
10. kolo
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
9.11.2019.
10:00
Rudeš - Hrvatski dragovoljac
9.11.2019.
10:00
Dugopolje - Inter
9.11.2019.
10:00
Osijek - Slaven Belupo
9.11.2019.
10:00
Dinamo - Lokomotiva
9.11.2019.
10:00
Rijeka - Varaždin
9.11.2019.
10:00
Hajduk - Istra 1961
9.11.2019.
10:00
11. kolo
Istra 1961 - Sesvete
16.11.2019.
10:00
Varaždin - Hajduk
16.11.2019.
10:00
Lokomotiva - Rijeka
16.11.2019.
10:00
Slaven Belupo - Dinamo
16.11.2019.
10:00
Inter - Osijek
16.11.2019.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Dugopolje
16.11.2019.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš
16.11.2019.
10:00
12. kolo
Sesvete - Rudeš
23.11.2019.
10:00
Dugopolje - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
23.11.2019.
10:00
Osijek - Hrvatski dragovoljac
23.11.2019.
10:00
Dinamo - Inter
23.11.2019.
10:00
Rijeka - Slaven Belupo
23.11.2019.
10:00
Hajduk - Lokomotiva
23.11.2019.
10:00
Istra 1961 - Varaždin
23.11.2019.
10:00
13. kolo
Varaždin - Sesvete
30.11.2019.
10:00
Lokomotiva - Istra 1961
30.11.2019.
10:00
Slaven Belupo - Hajduk
30.11.2019.
10:00
Inter - Rijeka
30.11.2019.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Dinamo
30.11.2019.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Osijek
30.11.2019.
10:00
Rudeš - Dugopolje
30.11.2019.
10:00
14. kolo
Sesvete - Dugopolje
7.12.2019.
10:00
Rudeš - Osijek
7.12.2019.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Dinamo
7.12.2019.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Rijeka
7.12.2019.
10:00
Inter - Hajduk
7.12.2019.
10:00
Slaven Belupo - Istra 1961
7.12.2019.
10:00
Lokomotiva - Varaždin
7.12.2019.
10:00
15. kolo
Lokomotiva - Sesvete
22.2.2020.
10:00
Varaždin - Slaven Belupo
22.2.2020.
10:00
Istra 1961 - Inter
22.2.2020.
10:00
Hajduk - Hrvatski dragovoljac
22.2.2020.
10:00
Rijeka - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
22.2.2020.
10:00
Dinamo - Rudeš
22.2.2020.
10:00
Osijek - Dugopolje
22.2.2020.
10:00
16. kolo
Sesvete - Osijek
29.2.2020.
10:00
Dugopolje - Dinamo
29.2.2020.
10:00
Rudeš - Rijeka
29.2.2020.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hajduk
29.2.2020.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Istra 1961
29.2.2020.
10:00
Inter - Varaždin
29.2.2020.
10:00
Slaven Belupo - Lokomotiva
29.2.2020.
10:00
17. kolo
Slaven Belupo - Sesvete
7.3.2020.
10:00
Lokomotiva - Inter
7.3.2020.
10:00
Varaždin - Hrvatski dragovoljac
7.3.2020.
10:00
Istra 1961 - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
7.3.2020.
10:00
Hajduk - Rudeš
7.3.2020.
10:00
Rijeka - Dugopolje
7.3.2020.
10:00
Dinamo - Osijek
7.3.2020.
10:00
18. kolo
Sesvete - Dinamo
14.3.2020.
10:00
Osijek - Rijeka
14.3.2020.
10:00
Dugopolje - Hajduk
14.3.2020.
10:00
Rudeš - Istra 1961
14.3.2020.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Varaždin
14.3.2020.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Lokomotiva
14.3.2020.
10:00
Inter - Slaven Belupo
14.3.2020.
10:00
19. kolo
Inter - Sesvete
21.3.2020.
10:00
Slaven Belupo - Hrvatski dragovoljac
21.3.2020.
10:00
Lokomotiva - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
21.3.2020.
10:00
Varaždin - Rudeš
21.3.2020.
10:00
Istra 1961 - Dugopolje
21.3.2020.
10:00
Hajduk - Osijek
21.3.2020.
10:00
Rijeka - Dinamo
21.3.2020.
10:00
20. kolo
Sesvete - Rijeka
4.4.2020.
10:00
Dinamo - Hajduk
4.4.2020.
10:00
Osijek - Istra 1961
4.4.2020.
10:00
Dugopolje - Varaždin
4.4.2020.
10:00
Rudeš - Lokomotiva
4.4.2020.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Slaven Belupo
4.4.2020.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Inter
4.4.2020.
10:00
21. kolo
Hrvatski dragovoljac - Sesvete
18.4.2020.
10:00
Inter - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
18.4.2020.
10:00
Slaven Belupo - Rudeš
18.4.2020.
10:00
Lokomotiva - Dugopolje
18.4.2020.
10:00
Varaždin - Osijek
18.4.2020.
10:00
Istra 1961 - Dinamo
18.4.2020.
10:00
Hajduk - Rijeka
18.4.2020.
10:00
22. kolo
Sesvete - Hajduk
25.4.2020.
10:00
Rijeka - Istra 1961
25.4.2020.
10:00
Dinamo - Varaždin
25.4.2020.
10:00
Osijek - Lokomotiva
25.4.2020.
10:00
Dugopolje - Slaven Belupo
25.4.2020.
10:00
Rudeš - Inter
25.4.2020.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrvatski dragovoljac
25.4.2020.
10:00
23. kolo
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Sesvete
2.5.2020.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Rudeš
2.5.2020.
10:00
Inter - Dugopolje
2.5.2020.
10:00
Slaven Belupo - Osijek
2.5.2020.
10:00
Lokomotiva - Dinamo
2.5.2020.
10:00
Varaždin - Rijeka
2.5.2020.
10:00
Istra 1961 - Hajduk
2.5.2020.
10:00
24. kolo
Sesvete - Istra 1961
9.5.2020.
10:00
Hajduk - Varaždin
9.5.2020.
10:00
Rijeka - Lokomotiva
9.5.2020.
10:00
Dinamo - Slaven Belupo
9.5.2020.
10:00
Osijek - Inter
9.5.2020.
10:00
Dugopolje - Hrvatski dragovoljac
9.5.2020.
10:00
Rudeš - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
9.5.2020.
10:00
25. kolo
Rudeš - Sesvete
16.5.2020.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Dugopolje
16.5.2020.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Osijek
16.5.2020.
10:00
Inter - Dinamo
16.5.2020.
10:00
Slaven Belupo - Rijeka
16.5.2020.
10:00
Lokomotiva - Hajduk
16.5.2020.
10:00
Varaždin - Istra 1961
16.5.2020.
10:00
26. kolo
Sesvete - Varaždin
23.5.2020.
10:00
Istra 1961 - Lokomotiva
23.5.2020.
10:00
Hajduk - Slaven Belupo
23.5.2020.
10:00
Rijeka - Inter
23.5.2020.
10:00
Dinamo - Hrvatski dragovoljac
23.5.2020.
10:00
Osijek - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
23.5.2020.
10:00
Dugopolje - Rudeš
23.5.2020.
10:00

Prijava na newsletter