Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda stranice slažete se s korištenjem kolačića i UVJETIMA KORIŠTENJA.
PRIJAVA
Prva HNL - PIONIRI
1. kolo
Cibalia - Zagreb
25.8.2019.
10:00
Osijek - Solin
25.8.2019.
10:00
Dinamo - Sesvete
0:2
25.8.2019.
10:00
Rijeka - Međimurje
25.8.2019.
10:00
Hajduk - Inter
3:0
25.8.2019.
10:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
6:0
25.8.2019.
10:00
Varaždin - Lokomotiva
25.8.2019.
10:00
2. kolo
Zagreb - Lokomotiva
1.9.2019.
10:00
Slaven Belupo - Varaždin
1.9.2019.
10:00
Inter - Istra 1961
1.9.2019.
10:00
Međimurje - Hajduk
1.9.2019.
10:00
Sesvete - Rijeka
1.9.2019.
10:00
Solin - Dinamo
1.9.2019.
10:00
Cibalia - Osijek
1.9.2019.
10:00
3. kolo
Osijek - Zagreb
4.9.2019.
10:00
Dinamo - Cibalia
4.9.2019.
10:00
Rijeka - Solin
4.9.2019.
10:00
Hajduk - Sesvete
4.9.2019.
10:00
Istra 1961 - Međimurje
4.9.2019.
10:00
Varaždin - Inter
4.9.2019.
10:00
Lokomotiva - Slaven Belupo
4.9.2019.
10:00
4. kolo
Zagreb - Slaven Belupo
8.9.2019.
10:00
Inter - Lokomotiva
8.9.2019.
10:00
Međimurje - Varaždin
8.9.2019.
10:00
Sesvete - Istra 1961
8.9.2019.
10:00
Solin - Hajduk
8.9.2019.
10:00
Cibalia - Rijeka
8.9.2019.
10:00
Osijek - Dinamo
8.9.2019.
10:00
5. kolo
Dinamo - Zagreb
15.9.2019.
10:00
Rijeka - Osijek
15.9.2019.
10:00
Hajduk - Cibalia
15.9.2019.
10:00
Istra 1961 - Solin
15.9.2019.
10:00
Varaždin - Sesvete
15.9.2019.
10:00
Lokomotiva - Međimurje
15.9.2019.
10:00
Slaven Belupo - Inter
15.9.2019.
10:00
6. kolo
Zagreb - Inter
22.9.2019.
10:00
Međimurje - Slaven Belupo
22.9.2019.
10:00
Sesvete - Lokomotiva
22.9.2019.
10:00
Solin - Varaždin
22.9.2019.
10:00
Cibalia - Istra 1961
22.9.2019.
10:00
Osijek - Hajduk
22.9.2019.
10:00
Dinamo - Rijeka
22.9.2019.
10:00
7. kolo
Rijeka - Zagreb
29.9.2019.
10:00
Hajduk - Dinamo
29.9.2019.
10:00
Istra 1961 - Osijek
29.9.2019.
10:00
Varaždin - Cibalia
29.9.2019.
10:00
Lokomotiva - Solin
29.9.2019.
10:00
Slaven Belupo - Sesvete
29.9.2019.
10:00
Inter - Međimurje
29.9.2019.
10:00
8. kolo
Zagreb - Međimurje
6.10.2019.
10:00
Sesvete - Inter
6.10.2019.
10:00
Solin - Slaven Belupo
6.10.2019.
10:00
Cibalia - Lokomotiva
6.10.2019.
10:00
Osijek - Varaždin
6.10.2019.
10:00
Dinamo - Istra 1961
6.10.2019.
10:00
Rijeka - Hajduk
6.10.2019.
10:00
9. kolo
Hajduk - Zagreb
13.10.2019.
10:00
Istra 1961 - Rijeka
13.10.2019.
10:00
Varaždin - Dinamo
13.10.2019.
10:00
Lokomotiva - Osijek
13.10.2019.
10:00
Slaven Belupo - Cibalia
13.10.2019.
10:00
Inter - Solin
13.10.2019.
10:00
Međimurje - Sesvete
13.10.2019.
10:00
10. kolo
Zagreb - Sesvete
3.11.2019.
10:00
Solin - Međimurje
3.11.2019.
10:00
Cibalia - Inter
3.11.2019.
10:00
Osijek - Slaven Belupo
3.11.2019.
10:00
Dinamo - Lokomotiva
3.11.2019.
10:00
Rijeka - Varaždin
3.11.2019.
10:00
Hajduk - Istra 1961
3.11.2019.
10:00
11. kolo
Istra 1961 - Zagreb
10.11.2019.
10:00
Varaždin - Hajduk
10.11.2019.
10:00
Lokomotiva - Rijeka
10.11.2019.
10:00
Slaven Belupo - Dinamo
10.11.2019.
10:00
Inter - Osijek
10.11.2019.
10:00
Međimurje - Cibalia
10.11.2019.
10:00
Sesvete - Solin
10.11.2019.
10:00
12. kolo
Zagreb - Solin
17.11.2019.
10:00
Cibalia - Sesvete
17.11.2019.
10:00
Osijek - Međimurje
17.11.2019.
10:00
Dinamo - Inter
17.11.2019.
10:00
Rijeka - Slaven Belupo
17.11.2019.
10:00
Hajduk - Lokomotiva
17.11.2019.
10:00
Istra 1961 - Varaždin
17.11.2019.
10:00
13. kolo
Varaždin - Zagreb
24.11.2019.
10:00
Lokomotiva - Istra 1961
24.11.2019.
10:00
Slaven Belupo - Hajduk
24.11.2019.
10:00
Inter - Rijeka
24.11.2019.
10:00
Međimurje - Dinamo
24.11.2019.
10:00
Sesvete - Osijek
24.11.2019.
10:00
Solin - Cibalia
24.11.2019.
10:00
14. kolo
Zagreb - Cibalia
1.12.2019.
10:00
Solin - Osijek
1.12.2019.
10:00
Sesvete - Dinamo
1.12.2019.
10:00
Međimurje - Rijeka
1.12.2019.
10:00
Inter - Hajduk
1.12.2019.
10:00
Slaven Belupo - Istra 1961
1.12.2019.
10:00
Lokomotiva - Varaždin
1.12.2019.
10:00
15. kolo
Lokomotiva - Zagreb
8.12.2019.
10:00
Varaždin - Slaven Belupo
8.12.2019.
10:00
Istra 1961 - Inter
8.12.2019.
10:00
Hajduk - Međimurje
8.12.2019.
10:00
Rijeka - Sesvete
8.12.2019.
10:00
Dinamo - Solin
8.12.2019.
10:00
Osijek - Cibalia
8.12.2019.
10:00
16. kolo
Zagreb - Osijek
23.2.2020.
10:00
Cibalia - Dinamo
23.2.2020.
10:00
Solin - Rijeka
23.2.2020.
10:00
Sesvete - Hajduk
23.2.2020.
10:00
Međimurje - Istra 1961
23.2.2020.
10:00
Inter - Varaždin
23.2.2020.
10:00
Slaven Belupo - Lokomotiva
23.2.2020.
10:00
17. kolo
Slaven Belupo - Zagreb
1.3.2020.
10:00
Lokomotiva - Inter
1.3.2020.
10:00
Varaždin - Međimurje
1.3.2020.
10:00
Istra 1961 - Sesvete
1.3.2020.
10:00
Hajduk - Solin
1.3.2020.
10:00
Rijeka - Cibalia
1.3.2020.
10:00
Dinamo - Osijek
1.3.2020.
10:00
18. kolo
Zagreb - Dinamo
8.3.2020.
10:00
Osijek - Rijeka
8.3.2020.
10:00
Cibalia - Hajduk
8.3.2020.
10:00
Solin - Istra 1961
8.3.2020.
10:00
Sesvete - Varaždin
8.3.2020.
10:00
Međimurje - Lokomotiva
8.3.2020.
10:00
Inter - Slaven Belupo
8.3.2020.
10:00
19. kolo
Inter - Zagreb
15.3.2020.
10:00
Slaven Belupo - Međimurje
15.3.2020.
10:00
Lokomotiva - Sesvete
15.3.2020.
10:00
Varaždin - Solin
15.3.2020.
10:00
Istra 1961 - Cibalia
15.3.2020.
10:00
Hajduk - Osijek
15.3.2020.
10:00
Rijeka - Dinamo
15.3.2020.
10:00
20. kolo
Zagreb - Rijeka
22.3.2020.
10:00
Dinamo - Hajduk
22.3.2020.
10:00
Osijek - Istra 1961
22.3.2020.
10:00
Cibalia - Varaždin
22.3.2020.
10:00
Solin - Lokomotiva
22.3.2020.
10:00
Sesvete - Slaven Belupo
22.3.2020.
10:00
Međimurje - Inter
22.3.2020.
10:00
21. kolo
Međimurje - Zagreb
5.4.2020.
10:00
Inter - Sesvete
5.4.2020.
10:00
Slaven Belupo - Solin
5.4.2020.
10:00
Lokomotiva - Cibalia
5.4.2020.
10:00
Varaždin - Osijek
5.4.2020.
10:00
Istra 1961 - Dinamo
5.4.2020.
10:00
Hajduk - Rijeka
5.4.2020.
10:00
22. kolo
Zagreb - Hajduk
19.4.2020.
10:00
Rijeka - Istra 1961
19.4.2020.
10:00
Dinamo - Varaždin
19.4.2020.
10:00
Osijek - Lokomotiva
19.4.2020.
10:00
Cibalia - Slaven Belupo
19.4.2020.
10:00
Solin - Inter
19.4.2020.
10:00
Sesvete - Međimurje
19.4.2020.
10:00
23. kolo
Sesvete - Zagreb
3.5.2020.
10:00
Međimurje - Solin
3.5.2020.
10:00
Inter - Cibalia
3.5.2020.
10:00
Slaven Belupo - Osijek
3.5.2020.
10:00
Lokomotiva - Dinamo
3.5.2020.
10:00
Varaždin - Rijeka
3.5.2020.
10:00
Istra 1961 - Hajduk
3.5.2020.
10:00
24. kolo
Zagreb - Istra 1961
10.5.2020.
10:00
Hajduk - Varaždin
10.5.2020.
10:00
Rijeka - Lokomotiva
10.5.2020.
10:00
Dinamo - Slaven Belupo
10.5.2020.
10:00
Osijek - Inter
10.5.2020.
10:00
Cibalia - Međimurje
10.5.2020.
10:00
Solin - Sesvete
10.5.2020.
10:00
25. kolo
Solin - Zagreb
17.5.2020.
10:00
Sesvete - Cibalia
17.5.2020.
10:00
Međimurje - Osijek
17.5.2020.
10:00
Inter - Dinamo
17.5.2020.
10:00
Slaven Belupo - Rijeka
17.5.2020.
10:00
Lokomotiva - Hajduk
17.5.2020.
10:00
Varaždin - Istra 1961
17.5.2020.
10:00
26. kolo
Zagreb - Varaždin
24.5.2020.
10:00
Istra 1961 - Lokomotiva
24.5.2020.
10:00
Hajduk - Slaven Belupo
24.5.2020.
10:00
Rijeka - Inter
24.5.2020.
10:00
Dinamo - Međimurje
24.5.2020.
10:00
Osijek - Sesvete
24.5.2020.
10:00
Cibalia - Solin
24.5.2020.
10:00

Prijava na newsletter