Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda stranice slažete se s korištenjem kolačića i UVJETIMA KORIŠTENJA.
PRIJAVA
Prva HNL - PIONIRI
1. kolo
Cibalia - Zagreb
1:1
11.8.2017.
16:00
Lokomotiva - Šibenik
6:0
11.8.2017.
16:00
Istra 1961 - Varaždin
5:1
13.8.2017.
10:00
Hajduk - Split
0:0
13.8.2017.
10:00
Inter - Sesvete
3:1
13.8.2017.
10:00
Rijeka - Zadar
1:0
13.8.2017.
10:00
Osijek - Solin
4:1
13.8.2017.
10:00
Slaven Belupo - Dinamo
0:2
13.9.2017.
11:00
2. kolo
Istra 1961 - Osijek
1:0
20.8.2017.
10:00
Solin - Rijeka
2:1
20.8.2017.
10:00
Zadar - Lokomotiva
2:1
20.8.2017.
10:00
Šibenik - Inter
6:0
20.8.2017.
10:00
Sesvete - Cibalia
1:0
20.8.2017.
10:00
Zagreb - Hajduk
0:2
20.8.2017.
10:00
Split - Slaven Belupo
0:2
20.8.2017.
10:00
Varaždin - Dinamo
1:7
20.8.2017.
10:00
3. kolo
Dinamo - Split
27.8.2017.
10:00
Slaven Belupo - Zagreb
0:1
27.8.2017.
10:00
Hajduk - Sesvete
3:0
27.8.2017.
10:00
Cibalia - Šibenik
1:4
27.8.2017.
10:00
Inter - Zadar
2:0
27.8.2017.
10:00
Lokomotiva - Solin
4:2
27.8.2017.
10:00
Rijeka - Istra 1961
0:3
27.8.2017.
10:00
Osijek - Varaždin
1:1
27.8.2017.
10:00
4. kolo
Osijek - Rijeka
2:0
3.9.2017.
10:00
Istra 1961 - Lokomotiva
4:1
3.9.2017.
10:00
Solin - Inter
3:2
3.9.2017.
10:00
Zadar - Cibalia
3.9.2017.
10:00
Šibenik - Hajduk
0:0
3.9.2017.
10:00
Sesvete - Slaven Belupo
3.9.2017.
10:00
Zagreb - Dinamo
0:3
3.9.2017.
10:00
Varaždin - Split
1:0
3.9.2017.
10:00
5. kolo
Cibalia - Solin
1:1
14.8.2017.
09:00
Split - Zagreb
1:3
10.9.2017.
10:00
Dinamo - Sesvete
5:0
10.9.2017.
10:00
Slaven Belupo - Šibenik
1:1
10.9.2017.
10:00
Hajduk - Zadar
4:0
10.9.2017.
10:00
Inter - Istra 1961
2:3
10.9.2017.
10:00
Lokomotiva - Osijek
2:0
10.9.2017.
10:00
Rijeka - Varaždin
2:1
10.9.2017.
10:00
6. kolo
Rijeka - Lokomotiva
0:4
17.9.2017.
10:00
Osijek - Inter
3:1
17.9.2017.
10:00
Istra 1961 - Cibalia
4:1
17.9.2017.
10:00
Solin - Hajduk
0:4
17.9.2017.
10:00
Zadar - Slaven Belupo
3:0
17.9.2017.
10:00
Šibenik - Dinamo
1:4
17.9.2017.
10:00
Sesvete - Split
1:0
17.9.2017.
10:00
Varaždin - Zagreb
1:0
17.9.2017.
10:00
7. kolo
Zagreb - Sesvete
1:1
24.9.2017.
10:00
Split - Šibenik
0:1
24.9.2017.
10:00
Dinamo - Zadar
10:0
24.9.2017.
10:00
Slaven Belupo - Solin
2:2
24.9.2017.
10:00
Hajduk - Istra 1961
3:1
24.9.2017.
10:00
Cibalia - Osijek
0:1
24.9.2017.
10:00
Inter - Rijeka
24.9.2017.
10:00
Lokomotiva - Varaždin
2:0
24.9.2017.
10:00
8. kolo
Lokomotiva - Inter
1.10.2017.
10:00
Rijeka - Cibalia
1.10.2017.
10:00
Osijek - Hajduk
1.10.2017.
10:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
1.10.2017.
10:00
Solin - Dinamo
1.10.2017.
10:00
Zadar - Split
1.10.2017.
10:00
Šibenik - Zagreb
1.10.2017.
10:00
Varaždin - Sesvete
1.10.2017.
10:00
9. kolo
Sesvete - Šibenik
8.10.2017.
10:00
Zagreb - Zadar
8.10.2017.
10:00
Split - Solin
8.10.2017.
10:00
Dinamo - Istra 1961
8.10.2017.
10:00
Slaven Belupo - Osijek
8.10.2017.
10:00
Hajduk - Rijeka
8.10.2017.
10:00
Cibalia - Lokomotiva
8.10.2017.
10:00
Inter - Varaždin
8.10.2017.
10:00
10. kolo
Inter - Cibalia
15.10.2017.
10:00
Lokomotiva - Hajduk
15.10.2017.
10:00
Rijeka - Slaven Belupo
15.10.2017.
10:00
Osijek - Dinamo
15.10.2017.
10:00
Istra 1961 - Split
15.10.2017.
10:00
Solin - Zagreb
15.10.2017.
10:00
Zadar - Sesvete
15.10.2017.
10:00
Varaždin - Šibenik
15.10.2017.
10:00
11. kolo
Šibenik - Zadar
22.10.2017.
10:00
Sesvete - Solin
22.10.2017.
10:00
Zagreb - Istra 1961
22.10.2017.
10:00
Split - Osijek
22.10.2017.
10:00
Dinamo - Rijeka
22.10.2017.
10:00
Slaven Belupo - Lokomotiva
22.10.2017.
10:00
Hajduk - Inter
22.10.2017.
10:00
Cibalia - Varaždin
22.10.2017.
10:00
12. kolo
Cibalia - Hajduk
29.10.2017.
10:00
Inter - Slaven Belupo
29.10.2017.
10:00
Lokomotiva - Dinamo
29.10.2017.
10:00
Rijeka - Split
29.10.2017.
10:00
Osijek - Zagreb
29.10.2017.
10:00
Istra 1961 - Sesvete
29.10.2017.
10:00
Solin - Šibenik
29.10.2017.
10:00
Varaždin - Zadar
29.10.2017.
10:00
13. kolo
Zadar - Solin
5.11.2017.
10:00
Šibenik - Istra 1961
5.11.2017.
10:00
Sesvete - Osijek
5.11.2017.
10:00
Zagreb - Rijeka
5.11.2017.
10:00
Split - Lokomotiva
5.11.2017.
10:00
Dinamo - Inter
5.11.2017.
10:00
Slaven Belupo - Cibalia
5.11.2017.
10:00
Hajduk - Varaždin
5.11.2017.
10:00
14. kolo
Hajduk - Slaven Belupo
12.11.2017.
10:00
Cibalia - Dinamo
12.11.2017.
10:00
Inter - Split
12.11.2017.
10:00
Lokomotiva - Zagreb
12.11.2017.
10:00
Rijeka - Sesvete
12.11.2017.
10:00
Osijek - Šibenik
4:0
12.11.2017.
10:00
Istra 1961 - Zadar
12.11.2017.
10:00
Varaždin - Solin
12.11.2017.
10:00
15. kolo
Solin - Istra 1961
19.11.2017.
10:00
Zadar - Osijek
19.11.2017.
10:00
Šibenik - Rijeka
19.11.2017.
10:00
Sesvete - Lokomotiva
19.11.2017.
10:00
Zagreb - Inter
19.11.2017.
10:00
Split - Cibalia
19.11.2017.
10:00
Dinamo - Hajduk
19.11.2017.
10:00
Slaven Belupo - Varaždin
19.11.2017.
10:00
16. kolo
Dinamo - Slaven Belupo
26.11.2017.
10:00
Split - Hajduk
26.11.2017.
10:00
Zagreb - Cibalia
26.11.2017.
10:00
Sesvete - Inter
26.11.2017.
10:00
Šibenik - Lokomotiva
26.11.2017.
10:00
Zadar - Rijeka
26.11.2017.
10:00
Solin - Osijek
26.11.2017.
10:00
Varaždin - Istra 1961
26.11.2017.
10:00
17. kolo
Osijek - Istra 1961
3.12.2017.
10:00
Rijeka - Solin
3.12.2017.
10:00
Lokomotiva - Zadar
3.12.2017.
10:00
Inter - Šibenik
3.12.2017.
10:00
Cibalia - Sesvete
3.12.2017.
10:00
Hajduk - Zagreb
3.12.2017.
10:00
Slaven Belupo - Split
3.12.2017.
10:00
Dinamo - Varaždin
3.12.2017.
10:00
18. kolo
Split - Dinamo
25.2.2018.
10:00
Zagreb - Slaven Belupo
25.2.2018.
10:00
Sesvete - Hajduk
25.2.2018.
10:00
Šibenik - Cibalia
25.2.2018.
10:00
Zadar - Inter
25.2.2018.
10:00
Solin - Lokomotiva
25.2.2018.
10:00
Istra 1961 - Rijeka
25.2.2018.
10:00
Varaždin - Osijek
25.2.2018.
10:00
19. kolo
Rijeka - Osijek
4.3.2018.
10:00
Lokomotiva - Istra 1961
4.3.2018.
10:00
Inter - Solin
4.3.2018.
10:00
Cibalia - Zadar
4.3.2018.
10:00
Hajduk - Šibenik
4.3.2018.
10:00
Slaven Belupo - Sesvete
4.3.2018.
10:00
Dinamo - Zagreb
4.3.2018.
10:00
Split - Varaždin
4.3.2018.
10:00
20. kolo
Zagreb - Split
11.3.2018.
10:00
Sesvete - Dinamo
11.3.2018.
10:00
Šibenik - Slaven Belupo
11.3.2018.
10:00
Zadar - Hajduk
11.3.2018.
10:00
Solin - Cibalia
11.3.2018.
10:00
Istra 1961 - Inter
11.3.2018.
10:00
Osijek - Lokomotiva
11.3.2018.
10:00
Varaždin - Rijeka
11.3.2018.
10:00
21. kolo
Lokomotiva - Rijeka
18.3.2018.
10:00
Inter - Osijek
18.3.2018.
10:00
Cibalia - Istra 1961
18.3.2018.
10:00
Hajduk - Solin
18.3.2018.
10:00
Slaven Belupo - Zadar
18.3.2018.
10:00
Dinamo - Šibenik
18.3.2018.
10:00
Split - Sesvete
18.3.2018.
10:00
Zagreb - Varaždin
18.3.2018.
10:00
22. kolo
Sesvete - Zagreb
25.3.2018.
10:00
Šibenik - Split
25.3.2018.
10:00
Zadar - Dinamo
25.3.2018.
10:00
Solin - Slaven Belupo
25.3.2018.
10:00
Istra 1961 - Hajduk
25.3.2018.
10:00
Osijek - Cibalia
25.3.2018.
10:00
Rijeka - Inter
25.3.2018.
10:00
Varaždin - Lokomotiva
25.3.2018.
10:00
23. kolo
Inter - Lokomotiva
8.4.2018.
10:00
Cibalia - Rijeka
8.4.2018.
10:00
Hajduk - Osijek
8.4.2018.
10:00
Slaven Belupo - Istra 1961
8.4.2018.
10:00
Dinamo - Solin
8.4.2018.
10:00
Split - Zadar
8.4.2018.
10:00
Zagreb - Šibenik
8.4.2018.
10:00
Sesvete - Varaždin
8.4.2018.
10:00
24. kolo
Šibenik - Sesvete
15.4.2018.
10:00
Zadar - Zagreb
15.4.2018.
10:00
Solin - Split
15.4.2018.
10:00
Istra 1961 - Dinamo
15.4.2018.
10:00
Osijek - Slaven Belupo
15.4.2018.
10:00
Rijeka - Hajduk
15.4.2018.
10:00
Lokomotiva - Cibalia
15.4.2018.
10:00
Varaždin - Inter
15.4.2018.
10:00
25. kolo
Cibalia - Inter
22.4.2018.
10:00
Hajduk - Lokomotiva
22.4.2018.
10:00
Slaven Belupo - Rijeka
22.4.2018.
10:00
Dinamo - Osijek
22.4.2018.
10:00
Split - Istra 1961
22.4.2018.
10:00
Zagreb - Solin
22.4.2018.
10:00
Sesvete - Zadar
22.4.2018.
10:00
Šibenik - Varaždin
22.4.2018.
10:00
26. kolo
Zadar - Šibenik
29.4.2018.
10:00
Solin - Sesvete
29.4.2018.
10:00
Istra 1961 - Zagreb
29.4.2018.
10:00
Osijek - Split
29.4.2018.
10:00
Rijeka - Dinamo
29.4.2018.
10:00
Lokomotiva - Slaven Belupo
29.4.2018.
10:00
Inter - Hajduk
29.4.2018.
10:00
Varaždin - Cibalia
29.4.2018.
10:00
27. kolo
Hajduk - Cibalia
6.5.2018.
10:00
Slaven Belupo - Inter
6.5.2018.
10:00
Dinamo - Lokomotiva
6.5.2018.
10:00
Split - Rijeka
6.5.2018.
10:00
Zagreb - Osijek
6.5.2018.
10:00
Sesvete - Istra 1961
6.5.2018.
10:00
Šibenik - Solin
6.5.2018.
10:00
Zadar - Varaždin
6.5.2018.
10:00
28. kolo
Solin - Zadar
13.5.2018.
10:00
Istra 1961 - Šibenik
13.5.2018.
10:00
Osijek - Sesvete
13.5.2018.
10:00
Rijeka - Zagreb
13.5.2018.
10:00
Lokomotiva - Split
13.5.2018.
10:00
Inter - Dinamo
13.5.2018.
10:00
Cibalia - Slaven Belupo
13.5.2018.
10:00
Varaždin - Hajduk
13.5.2018.
10:00
29. kolo
Slaven Belupo - Hajduk
20.5.2018.
10:00
Dinamo - Cibalia
20.5.2018.
10:00
Split - Inter
20.5.2018.
10:00
Zagreb - Lokomotiva
20.5.2018.
10:00
Sesvete - Rijeka
20.5.2018.
10:00
Šibenik - Osijek
20.5.2018.
10:00
Zadar - Istra 1961
20.5.2018.
10:00
Solin - Varaždin
20.5.2018.
10:00
30. kolo
Osijek - Zadar
27.5.2018.
10:00
Rijeka - Šibenik
27.5.2018.
10:00
Lokomotiva - Sesvete
27.5.2018.
10:00
Inter - Zagreb
27.5.2018.
10:00
Cibalia - Split
27.5.2018.
10:00
Hajduk - Dinamo
27.5.2018.
10:00
Varaždin - Slaven Belupo
27.5.2018.
10:00
Istra 1961 - Solin
27.5.2018.
10:00

Prijava na newsletter