Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda stranice slažete se s korištenjem kolačića i UVJETIMA KORIŠTENJA.
PRIJAVA
Prva HNL - JUNIORI
1. kolo
Istra 1961 - Hrvatski dragovoljac
1:0
26.8.2017.
10:00
Osijek - Sesvete
1:1
26.8.2017.
10:00
Rijeka - Dinamo
2:2
26.8.2017.
10:00
Lokomotiva - Rudeš
4:0
26.8.2017.
10:00
Inter - Slaven Belupo
2:2
26.8.2017.
10:00
Cibalia - Hajduk
1:4
26.8.2017.
10:00
2. kolo
Istra 1961 - Osijek
0:2
2.9.2017.
10:00
Sesvete - Rijeka
2.9.2017.
10:00
Dinamo - Lokomotiva
2:2
2.9.2017.
10:00
Rudeš - Inter
0:0
2.9.2017.
10:00
Slaven Belupo - Cibalia
3:0
2.9.2017.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Hajduk
1:2
2.9.2017.
10:00
3. kolo
Hajduk - Slaven Belupo
2:3
9.9.2017.
10:00
Cibalia - Rudeš
1:0
9.9.2017.
10:00
Inter - Dinamo
1:5
9.9.2017.
10:00
Lokomotiva - Sesvete
2:0
9.9.2017.
10:00
Rijeka - Istra 1961
2:1
9.9.2017.
10:00
Osijek - Hrvatski dragovoljac
4:1
9.9.2017.
10:00
4. kolo
Osijek - Rijeka
1:0
16.9.2017.
10:00
Istra 1961 - Lokomotiva
2:3
16.9.2017.
10:00
Sesvete - Inter
1:3
16.9.2017.
10:00
Dinamo - Cibalia
3:0
16.9.2017.
10:00
Rudeš - Hajduk
0:4
16.9.2017.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Slaven Belupo
0:2
16.9.2017.
10:00
5. kolo
Slaven Belupo - Rudeš
30.9.2017.
10:00
Hajduk - Dinamo
30.9.2017.
10:00
Cibalia - Sesvete
30.9.2017.
10:00
Inter - Istra 1961
30.9.2017.
10:00
Lokomotiva - Osijek
30.9.2017.
10:00
Rijeka - Hrvatski dragovoljac
30.9.2017.
10:00
6. kolo
Rijeka - Lokomotiva
7.10.2017.
10:00
Osijek - Inter
7.10.2017.
10:00
Istra 1961 - Cibalia
7.10.2017.
10:00
Sesvete - Hajduk
7.10.2017.
10:00
Dinamo - Slaven Belupo
7.10.2017.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Rudeš
7.10.2017.
10:00
7. kolo
Rudeš - Dinamo
14.10.2017.
10:00
Slaven Belupo - Sesvete
14.10.2017.
10:00
Hajduk - Istra 1961
14.10.2017.
10:00
Cibalia - Osijek
14.10.2017.
10:00
Inter - Rijeka
14.10.2017.
10:00
Lokomotiva - Hrvatski dragovoljac
14.10.2017.
10:00
8. kolo
Lokomotiva - Inter
21.10.2017.
10:00
Rijeka - Cibalia
21.10.2017.
10:00
Osijek - Hajduk
21.10.2017.
10:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
21.10.2017.
10:00
Sesvete - Rudeš
21.10.2017.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Dinamo
21.10.2017.
10:00
9. kolo
Dinamo - Sesvete
28.10.2017.
10:00
Rudeš - Istra 1961
28.10.2017.
10:00
Slaven Belupo - Osijek
28.10.2017.
10:00
Hajduk - Rijeka
28.10.2017.
10:00
Cibalia - Lokomotiva
28.10.2017.
10:00
Inter - Hrvatski dragovoljac
28.10.2017.
10:00
10. kolo
Inter - Cibalia
18.11.2017.
10:00
Lokomotiva - Hajduk
18.11.2017.
10:00
Rijeka - Slaven Belupo
18.11.2017.
10:00
Osijek - Rudeš
18.11.2017.
10:00
Istra 1961 - Dinamo
18.11.2017.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Sesvete
18.11.2017.
10:00
11. kolo
Sesvete - Istra 1961
25.11.2017.
10:00
Dinamo - Osijek
25.11.2017.
10:00
Rudeš - Rijeka
25.11.2017.
10:00
Slaven Belupo - Lokomotiva
25.11.2017.
10:00
Hajduk - Inter
25.11.2017.
10:00
Cibalia - Hrvatski dragovoljac
25.11.2017.
10:00
12. kolo
Hajduk - Cibalia
3.3.2018.
10:00
Slaven Belupo - Inter
3.3.2018.
10:00
Rudeš - Lokomotiva
3.3.2018.
10:00
Dinamo - Rijeka
3.3.2018.
10:00
Sesvete - Osijek
3.3.2018.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Istra 1961
3.3.2018.
10:00
13. kolo
Osijek - Istra 1961
10.3.2018.
10:00
Rijeka - Sesvete
10.3.2018.
10:00
Lokomotiva - Dinamo
10.3.2018.
10:00
Inter - Rudeš
10.3.2018.
10:00
Cibalia - Slaven Belupo
10.3.2018.
10:00
Hajduk - Hrvatski dragovoljac
10.3.2018.
10:00
14. kolo
Slaven Belupo - Hajduk
17.3.2018.
10:00
Rudeš - Cibalia
17.3.2018.
10:00
Dinamo - Inter
17.3.2018.
10:00
Sesvete - Lokomotiva
17.3.2018.
10:00
Istra 1961 - Rijeka
17.3.2018.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Osijek
17.3.2018.
10:00
15. kolo
Rijeka - Osijek
24.3.2018.
10:00
Lokomotiva - Istra 1961
24.3.2018.
10:00
Inter - Sesvete
24.3.2018.
10:00
Cibalia - Dinamo
24.3.2018.
10:00
Hajduk - Rudeš
24.3.2018.
10:00
Slaven Belupo - Hrvatski dragovoljac
24.3.2018.
10:00
16. kolo
Rudeš - Slaven Belupo
7.4.2018.
10:00
Dinamo - Hajduk
7.4.2018.
10:00
Sesvete - Cibalia
7.4.2018.
10:00
Istra 1961 - Inter
7.4.2018.
10:00
Osijek - Lokomotiva
7.4.2018.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Rijeka
7.4.2018.
10:00
17. kolo
Lokomotiva - Rijeka
14.4.2018.
10:00
Inter - Osijek
14.4.2018.
10:00
Cibalia - Istra 1961
14.4.2018.
10:00
Hajduk - Sesvete
14.4.2018.
10:00
Slaven Belupo - Dinamo
14.4.2018.
10:00
Rudeš - Hrvatski dragovoljac
14.4.2018.
10:00
18. kolo
Dinamo - Rudeš
21.4.2018.
10:00
Sesvete - Slaven Belupo
21.4.2018.
10:00
Istra 1961 - Hajduk
21.4.2018.
10:00
Osijek - Cibalia
21.4.2018.
10:00
Rijeka - Inter
21.4.2018.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Lokomotiva
21.4.2018.
10:00
19. kolo
Inter - Lokomotiva
28.4.2018.
10:00
Cibalia - Rijeka
28.4.2018.
10:00
Hajduk - Osijek
28.4.2018.
10:00
Slaven Belupo - Istra 1961
28.4.2018.
10:00
Rudeš - Sesvete
28.4.2018.
10:00
Dinamo - Hrvatski dragovoljac
28.4.2018.
10:00
20. kolo
Sesvete - Dinamo
5.5.2018.
10:00
Istra 1961 - Rudeš
5.5.2018.
10:00
Osijek - Slaven Belupo
5.5.2018.
10:00
Rijeka - Hajduk
5.5.2018.
10:00
Lokomotiva - Cibalia
5.5.2018.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Inter
5.5.2018.
10:00
21. kolo
Cibalia - Inter
12.5.2018.
10:00
Hajduk - Lokomotiva
12.5.2018.
10:00
Slaven Belupo - Rijeka
12.5.2018.
10:00
Rudeš - Osijek
12.5.2018.
10:00
Dinamo - Istra 1961
12.5.2018.
10:00
Sesvete - Hrvatski dragovoljac
12.5.2018.
10:00
22. kolo
Hrvatski dragovoljac - Cibalia
19.5.2018.
10:00
Inter - Hajduk
19.5.2018.
10:00
Lokomotiva - Slaven Belupo
19.5.2018.
10:00
Rijeka - Rudeš
19.5.2018.
10:00
Osijek - Dinamo
19.5.2018.
10:00
Istra 1961 - Sesvete
19.5.2018.
10:00

Prijava na newsletter