Abu Dhabi: Rijeka – Baniyas 1:0
12.03.2018.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Baniyas 1:0 u prvom susretu odigranom na međunarodnom turniru u Abu Dhabiju.

Baniyas na turniru nastupa s godinu dana starijim igračima, ali Rijeka je odlično parirala. Jedini gol stigao je u posljednjim trenucima prvog poluvremena.

U 39. minuti, nakon jedne varke i uigrane kombinacije, kapetan Maro Katinić zabio je pogodak. Katinić je ujedno proglašen igračem utakmice.

Rijeka će u idućem kolu igrati protiv Al Jazere u srijedu od 15 sati po srednjoeuropskom vremenu.

RIJEKA: Tanjić, Kamauli, Šušnjar, Babić, Sesvećan, Katinić, Gajzler, Buljanović, Flego, Bodetić, Buić. Još su igrali: Radović, Valić i Bossi.