1. Momčad : Kup
Antonio Čolak: Ovo je za moju mamu koja nas je gledala s neba
02.08.2020.
Bila je to emotivna večer u Šibeniku za našeg Antonija Čolaka. Nekoliko dana uoči finala, Antonio je suznih očiju ispred svlačionice govorio o majci i njezinom preranom odlasku. Nevjerojatan pozitivac na terenu i van njega tad je samo tužnim glasom zaključio: To je život. Niti jednog trenutka nije dvojio da će biti uz ekipu u finalu Kupa. Igrač i čovjek kakvog samo svaki klub može samo poželjeti.
- Ovo je za sve naše navijače, za cijeli klub, za Franka, za moju mamu koja nas je gledala s neba. Hvala svima koji su nas podržali, rekao je Antonio Čolak.

Antonio Čolak nakon Lokomotive – finale Kupa Hrvatske (2019./2020.)