Škola : 1. HNL kadeti : 4. kolo
Cibalia – Rijeka 1:6
08.09.2019.

Kadeti Rijeke slavili su na gostovanju kod Cibalije (6:1) u utakmici četvrtog kola Prve HNL. Bijeli su odigrali odličnu utakmicu nadigravši sastav iz Vinkovaca u svim segmentima igre.

Rijeka je povela već u prvoj minuti. Kovačević je pronašao Trauba koji je poentirao - 0:1.

Domaćin se uspio brzo vratiti, već u četvrtoj minuti Morovičanin je zabio za 1:1.

Ipak, Rijeka je vrlo brzo preuzela kontrolu. Bijeli su poveli u sedmoj minuti autogolom Draguna, a već u 12. minuti Rijeka je udvostručila prednost. Simčić je ubacio, a Ušalj poentirao za 1:3.

Rijeka je nastavila kvalitetno igrati, u 47. minuti Frigan je ubacio, a Traub svojim drugim pogotkom donio tri gola prednosti (1:4).

Već tada je bilo jasno da će bodovi krenuti put Kvarnera, a Rijeka je do  kraja utakmice još dvaput zatresla mrežu.

U 54. minuti Bodetić je podvalio za Radojčića koji je poentirao - 1:5.

Utakmica je zaključena u 86. minuti kada je Šimić asistirao Buljanoviću (1:6).