1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Dario Knežević potpisao vjernost na tri godine
12.06.2012.

Dario Knežević jutros je potpisao ugovor na tri godine sa Rijekom. Samim time  dolaskom Daria Kneževića naša obrana dobiva jednu snažnu notu.

Sam Dario nakon potpisa kratko je dodao:

- Nakon šest godina ponovno sam na Kantridi. Rijeka je klub u kojem sam i napravio svoje ime. Drago mi je da sam se vratio,a sam u klubu s ljudima koji su puni ambicija. Nadam se da ćemo ove godine svi zajedno razveseliti ovaj Grad i naše navijače koji su to zaslužili.

Nakon jutarnjeg treninga Dario će biti i službeno predstavljen na konferenciji za medije zajedno sa Benkom.