Djelatnici tvrtke Poljo Posavec posjetili kamp HNK Rijeka
03.12.2018.

Djelatnici tvrtke Poljo Posavec d.o.o. posjetili su kamp Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka na Rujevici. Naime, tvrtka Poljo Posavec d.o.o je u suradnji s izraelskom tvrtkom ICL, organizirala seminar o sjemenu i gnojivima za travnjake za okućnice, sportske i golf terene, s osvrtom na Mediteran.

Seminar je održan u Opatiji 28. studenog  uz predavače s velikim iskustvom u sektoru održavanja travnjaka.

U sklopu seminara, u suradnji s djelatnicima koji rade na održavanju terena HNK Rijeka, organiziran je posjet trening kampu na Rujevici.

Nakon kratkog predavanja u pressu kojega je održao Dražen Kalac, voditelj tehničke službe Stadiona Kantrida, naši gosti, u pratnji Barbare Zanelli, glavnog agronoma Stadiona Kantrida, obišli su travnjake kampa HNK Rijeka stekavši uvid u njihovo održavanje, te opreme koja se koristi za isto.

Kamp HNK Rijeka (15)