1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 15. kolo
Dođite na Dinamo i osvojite dres HNK Rijeka
23.11.2018.

Hrvatski nogometni klub Rijeka i na utakmici protiv Dinama nastavlja nagrađivati vjerne navijače. Svi navijači na utakmici protiv Dinama ulaze u bubanj za vrijednu nagradu - dres HNK Rijeka.

Ujedno, svi vlasnici kompleta ulaznica koji, počevši od utakmice protiv Slaven Belupa, budu prisutni na svakoj utakmici ulaze u završni bubanj i imaju mogućnost osvojiti pretplatu za iduću sezonu na tribini po svojem izboru.

Dobitnika nagrade klub će kontaktirati prvi radni dan nakon utakmice i dogovoriti model preuzimanja nagrade.

I zato vidimo se ponovo na tribinama i ponesimo Rijeku do nove pobjede.

Pravila nagradne možete pročitati u privitku

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE