1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 24. kolo
Dođite na Osijek i osvojite vrijednu nagradu
14.03.2019.

Hrvatski nogometni klub Rijeka nastavlja nagrađivati svoje vjerne navijače. Svi gledatelji na utakmici protiv Osijeka (nedjelja, 17.30 sati) ulaze u bubanj za vrijednu nagradu - dres najdražeg kluba.

Kao i dosad ove sezone naš spiker Josip Krmpotić na poluvremenu će objaviti mjesto na tribini na kojem se nalazi sretni navijač.  Dobitnika nagrade klub će kontaktirati prvi radni dan nakon utakmice i dogovoriti model preuzimanja nagrade.

Svi vlasnici kompleta ulaznica koji, počevši od utakmice protiv Slaven Belupa (30. rujna, 2018.), budu prisutni na svakoj utakmici ulaze ujedno u završni bubanj i imaju mogućnost osvojiti pretplatu za iduću sezonu na tribini po svojem izboru.

I zato vidimo se na tribinama i ponesimo Rijeku do nove pobjede u važnom ogledu za drugo mjesto.

Pravila nagradne možete pročitati u privitku

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE