Škola : 1. HNL juniori : 23. kolo
Dugopolje – Rijeka 0:4
08.05.2019.

Juniori Rijeke pobijedili su Dugopolje na gostovanju u utakmici 23. kola Prve HNL. Bijeli su stigli 14. prvenstvene pobjede u ogledu u kojem su dominirali u posjedu i u konačnici su četiri puta zatresli mrežu suparnika.

Rijeka je povela u 14. minuti. Nakon jedne duge lopte na bok, Bušnja je ušao u kazneni prostor i odigrao za Mitrovića - 0:1.

Dugopolje je kroz utakmicu imali nekoliko situacija u kojima su stigli pred gol Rijeke, ali domaćin je uglavnom bio orijentiran na obranu.

Rijeka je do drugog gola stigla u 63. minuti. Nakon kornera, lopta je došla Libera u kaznenom prostoru koji je pogodio - 0:2.

U 73. minuti, nakon brze akcije, Jasmin Omerović lijepo je pogodio s ruba kaznenog prostora - 0:3.

Rijeka je konačan rezultat postavio u 79. minuti. Zrilić je srušen nakon "lažnjaka" u kaznenom prostoru, a Bušnja je pogodio s bijele točke - 0:4.

Juniori Rijeke iduću utakmicu igra protiv Intera u subotu 11. svibnja (11.30 sati) u kampu HNK Rijeka.