Erste banka za štednju koja vrijedi više
23.11.2018.

Erste banka jedan je od sponzora na koje je HNK Rijeka izrazito ponosan. Tim više kada promoviraju akciju štednje jer upravo u Erste banci kuna više vrijedi kada se štedi. Zna to njihov Medo Štedo koji poziva i članove HNK Rijeka na avanturu svemirske štednje koju možete započeti već od 50 kuna, uz mogućnost dodanih uplata i sudjelovanje u nagradnom programu.

Jer, ni svemir nije granica kada su vaše želje u pitanju. Započnite štednju uplatom već od 50 kuna, a očekujete fiksnu kamatnu stopu od  2% za štednju preko 6 mjeseci u kunama, mogućnost dodatnih uplata , sudjelovanje u nagradnom programu te poklon-bonove svojim dragim mališanima.

Više informacija pronađite ovdje