Europska liga: kupite šal, majicu i šalicu s obilježima UEFA-e u klupskom webshopu
03.11.2020.

UEFA Europska liga vjerojatno je natjecanje koje najbolje označava HNK Rijeka.

Ovogodišnji nastup, četvrti u zadnjih sedam godina, dodatno obliježavamo sa tri službena licencirana artikla.

Sukladno UEFA licenci radi se o veoma kvalitetnim proizvodima koji nas neće podsjećati samo na ovogodišnji nastupe Rijeke protiv Napolija, Real Sociedada i AZ Alkmaara već i na pobjede protiv Milana, Feyenorda ili Standarda iz proteklih izdanja.

Šal, majicu i šalicu koji nose službena obilježja UEFA Europa League i HNK Rijeka već možete naručiti u službenom web shopu HNK Rijeke ovdje

Ovdje pronađite šalicu, majicu i šal