Europska liga: pravo prvokupa ulaznica imaju vlasnici pretplata za sezonu 2020./2021.
06.10.2020.

Dragi navijači i navijačice,

Obavještavamo Vas da će pravo prvokupa ulaznica za utakmice skupina Europske lige imati pretplatnici HNK Rijeka za sezonu 2020./2021.

Na raspolaganju će biti 30 posto kapaciteta stadiona HNK Rijeka i shodno tome obustavljena je prodaja kompleta ulaznica.

Svi navijači koji su kupili pretplatu imat će mogućnost kupnje ulaznica, a ovisno o potrebama UEFA-e, klub ne može garantirati da će navijači moći kupiti svoje mjesto već će imati priliku kupiti neko drugo slobodno mjesto na stadionu