1. Momčad : UEL
Europska liga: Rijeka protiv Milana, Austrije Beč i AEK-a
25.08.2017.

Nogometaši Rijeke igrat će u skupini D Europske lige gdje ih očekuju ogledi protiv talijanskog Milana, bečke Austrije i grčkog AEK-a.

Rijeka će tako dobiti priliku odmjeriti snage s Milanom, jednim od najvećih svjetskih klubova na svijetu. Austria Beč je svoje mjesto u skupini osigurala protiv Osijeka, AEK je izbacio Club Brugge.

- Dobili smo još nekoliko spektakularnih nogometnih noći za navijače Rijeke. To su sve veliki klubovi, ali Rijeka je narasla kroz godine i vjerujem da se možemo oduprijeti svima. Vjerujem da ćemo još jednu jesen uživati u europskom nogometu, rekao je Ivan Mance.

Raspored, 14. rujna: Rijeka - AEK; 28. rujna: Milan - Rijeka; 19. listopada: Austria Beč - Rijeka; 2. studenog: Rijeka - Austria Beč; 23. studenog: AEK - Rijeka; 7. prosinca: Rijeka - Milan.

Ivan Mance o ždrijebu Europske lige