Foča: Rijeka – Budućnost 2:0
29.07.2017.

Juniori Rijeke pobjedom 2:0 protiv podgoričke Budućnosti krenuli su u obranu naslova na međunarodnom  ''Football friends'' turniru što se održava od 28. – 30. kolovoza u Foči. Za pobjedu Rijeke pogodili su Jurešić i Mitrović.

Rijeku je u vodstvo doveo Jurešić oko 25.minute prvoga dijela. Vuk je prošao po boku i ubacio u šesnaesterac. Mitrović je odvukao pozornost čuvara , a Jurešić mirno primio i sjajno prizemno pogodio za 1:0.

Rezultat je mirovao do 60. minute kada je Liber uputio dubinsku loptu, a Mitrović sjajno iskoristio nesporazum vratara i stopera te se ušetao s loptom u gol za konačnih 2:0.