Škola : Kup pioniri
Gospić – Rijeka 1:2
23.11.2017.

Pioniri Rijeke pobjedom protiv Gospića 2:1 plasirali su se u osminu finala Kupa Hrvatske. Strijelci za Rijeku bili su Golemac i Valjan.

Pobjednički pogodak postigao je Valjan u 31.minuti.  Dundović je prošao po desnom boku, povratnom loptom pronašao Valjana, koji je precizno pospremio loptu u mrežu za 2:1.

Rijeku je u vostvo doveo Golemac u devetoj minuti. Dundović je ubacio s desne strane, a Golemac pogodio za 1:0.

Gospić je uspio izjednačiti u 18. minuti preko Špoljarića. Nakon ubačaja iz kuta, nadskočio je obranu Rijeke i glavom pogodio pod prečku za 1:1.

Iako u drugom dijelu nije bilo pogodaka, prilika nije nedostajalo. Nogometaši Rijeke imali su dominaciju i stvarali prilike.

Osim nepreciznosti i dobre reakcije vratara Fajdića, rezultat su sačuvali netaknutim sjajne reakcije obrane Gospića, koja je u nekoliko navrata morala izbijati loptu s gol linije.