Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 24. kolo
Grobničan – Rijeka 3:1, bijeli zakomplicirali borbu za naslov
21.05.2019.

Stariji pioniri Rijeke doživjeli su četvrti prvenstveni poraz ove sezone izgubivši na gostovanju kod Grobničana 1:3 u utakmici 24. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Bijeli su ovim porazom zakomplicirali borbu za naslov prvaka, kolo prije kraja imaju tri boda prednosti ispred Zameta protiv kojeg igraju u idućem kolu, dok će sezonu zaključiti gostovanjem kod Pomorca.

Rijeka je povela u petoj minuti. Nakon prekršaja nad Bogolinom sudac Kukuljan pokazao je na bijelu točku, a Baraba je bio siguran - 0:1.

Ipak, domaćin se vratio u igru u 19. minuti. Nakon gužve, Samardžić je pogodio kut - 1:1.

Grobničan je poveo u 47. minuti, nakon ubačaja iz kornera glavom je poentirao Rožić - 2:1.

Konačan rezultat domaćin je postavio u 61. minuti. Nakon slobodnog udarca lopta se od prečke odbila do Batarela koji je bio precizan - 3:1.