Škola : 1. HNL kadeti : 8. kolo
Hajduk – Rijeka 1:2, Gajzler s dva gola donio pobjedu
04.10.2020.

Kadeti Rijeke pobijedili su na gostovanju Hajduk 2:1 u utakmici osmog kola Prve HNL.

Bijeli su Hajduku nanijeli drugi poraz sezone, a odluka o pobjedniku pala je u završnici utakmice kada je Niko Gajzler s dva gola nokautirao domaćina.

U izjednačenoj utakmici, bez pravih šansi, Hajduk je poveo golom Petrovića - 1:0.

U drugom poluvremenu druga slika na travnjaku. Rijeka je visoko pritisnula i stvarala prilike propustivši nekoliko prilika, a najizglednije imali su Čulina i Bogdanović.

Rijeka je dobru igru naplatila u 78. minuti, Bodetić je ubacio, Čulina ostavio za Gajzlera koji je pogodio - 1:1.

Potpuni preokret uslijedio je u 88. minuti kada je Gajzler primio jednu loptu van kaznenog prostora, driblingom ušao u 16 metara, prevario čuvara i plasirao loptu u suprotan kut za konačnih 1:2 i veliko slavlje Rijeke.