HNK Rijeka – hvala svim partnerima i sponzorima Kluba
06.06.2019.

HNK Rijeka želi se ovim putem zahvaliti svim sponzorima i partnerima na potpori koji su klub pratili kroz ovu uspješnu 2018/2019 sezonu u kojoj je osvojen Hrvatski kup i drugo mjesto u prvenstvu. Zahvaljujemo na suradnji i zajedno do novih pobjeda! #ZajednsmoRijeka!

HNK Rijeka želi se ovim putem zahvaliti svim sponzorima i partnerima na potpori koji su Klub pratili kroz ovu uspješnu 2018/2019 sezonu u kojoj je osvojen Hrvatski kup te bili viceprvaci države.

Sava Osiguranje, Ožujsko pivo, Uniline, Joma, Erste banka.

GP Krk, AMEC, Špina, Ind-Eko, JGL, ALUK Tim, DEGRAD, AGCT, Modern Line, ZDL, A1, Kimi Commerce, Orada Adriatic, Javni bilježnik V. Panjković, Bevanda.

Food City, Textum, Rident, Metis, DI Klana, Manšped, JPS, Adria Oil, Mariterm, BWA, GMP Viškovo, ZTC, Tapess, Arriva, Costella, Ghia Staff, Segafredo, Trgovina Krk, Securitas, PIK Rijeka, PZ Vrbnik, Central nekretnine, NI.SA projekt, Iločki podrumi, Rudan, Orcus Plus, GAZ Nutrition, Pizzeria Maslina, Autoklub Rijeka, Foto Kurti, Tiskara Zambelli.

Medicinski partneri: Medico, Medišport, Thalassotherapia, Specijalna bolnica dr. Nemec, Iskra Medical, Ustanova Medris.

Medijski partneri: Novi List, Radio Korzo, La Voce, Kanal RI, Rijecan.in, Torpedo.media.

Zahvaljujemo na suradnji!

HNK Rijeka Sponsors Day 2019. (11)