HNK Rijeka i Manšped posjetili Dječju bolnicu Kantrida
13.12.2018.

Predstavnici Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka i Manšpeda posjetili su u četvrtak Dječju bolnicu Kantrida.

Manšped, inače sponzor HNK Rijeka, donirao je Dječoj bolnici Kantrida 50 tisća kuna, ček koji je ovom prilikom simbolično uručen prilikom posjete.

HNK Rijeka i Manšped nisu naravno došli praznih ruku, i dok će novac sigurno poslužiti za potrebe bolnice, najmlađima su, na više odjela, uručeni prigodni darovi uoči božićno-novogidšnjih praznika.

Djeca su naravno iskoristila priliku za zajedničku fotografiju s nogometašima Rijeke, Heber, Mario Pavelić, Ivor Pandur i Andrej Prskalo spremno su odgovorili na svaki zahtjev obradovavši najmlađe svojim dolaskom.

HNK Rijeka i Manšped – posjet Dječoj bolnici Kantrida (9)