1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 13. kolo
HNK Rijeka i na utakmici protiv Rudeša nagrađuje vas vrijednim darom
04.11.2018.

Dragi navijači i navijačice, Hrvatski nogometni klub Rijeka ponovo Vas nagrađuje. Na utakmici protiv Rudeša svi gledatelji ulaze u bubanj za vrijednu nagradu - dres HNK Rijeka.

Nagradna igra počela je na utakmici protiv Slaven Belupa, a svi vlasnici kompleta ulaznica  koji su bili na utakmici protiv  Slavena, te do kraja sezone budu na svakoj domaćoj utakmici, ulaze u završnu nagradnu igru u kojoj će najsretniji navijač osvojiti pretplatu za iduću sezonu na tribini po svojem izboru.

Dobitnika nagrade klub će kontaktirati prvi radni dan nakon utakmice i dogovoriti model preuzimanja nagrade.

I zato vidimo se ponovo na tribinama i ponesimo Rijeku do nove pobjede.

Pravila nagradne možete pročitati u privitku

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE