HNK Rijeka i PAR: ‘Preporuka svim mladim igračima koji žele ulagati u obrazovanje’
23.07.2020.

HNK Rijeka i Visoka poslovna škola PAR u srijedu su potpisali ugovor u suradnji.

Važnost obrazovanja i kvalitetu PAR-a prepoznali su mnogi poznati sportaši i uspješni sportski djelatnici, među kojima i Ivan Mance, zamjenik sportskog direktora HNK Rijeka koji je pred završetkom studija.

- Mislim da je sjajno rješenje za sportaše koristiti škole poput PAR-a koja ima puno razumijevanja za naše obaveze.  Zadovoljan sam što sam se odlučio na studiranje na PAR-u i preporučio bi to i našim mladim igračima, rekao je Ivan Mance.

Njegovim stopama uskoro će krenuti i Adrian Liber, mladi nogometaš Rijeke koji trenutno nastupa u redovima Orijenta.

- Od izuzetnog značenja je suradnja s Rijekom čije rezultate i uspjehe redovito pratimo i ponosni smo njih. Rijeka je prepoznala naš put kojega smo pokrenuli u vidu dualne karijere sportaša i vjerujem da će biti dobar primjer za sve ostale nogometne klubove, rekla je Gordana Nikolić, dekanica Visoke poslovne škole PAR.

HNK Rijeka i Visoka poslovna škola PAR potpisali ugovor o suradnji