HNK Rijeka: kupi komplet ulaznica i navijaj za prvaka Hrvatske
24.07.2017.

Hrvatski nogometni klub Rijeka odlično je otvorio novu sezonu, dvije pobjede u prvenstvu najbolja su najava novog pohoda na najviša mjesta.

U prodaji za Hrvatski telekom Prva liga preostalo je oko 2500 kompleta ulaznica. Na istočnoj i novoizgrađenoj sjevernoj tribini u prodaji je još oko 1000 kompleta, dok je na zapadu slobodno još 500 mjesta.

Svoj komplet ulaznica za sezonu u kojoj Rijeka brani naslov prvaka možete kupiti i ovog tjedna. Ujedno, ako postanete i član HNK Rijeka ostvarit ćete i dodatne popuste pri kupnji pretplate. Vlasnici kompleta ulaznica ujedno imaju pravo prvootkupa ulaznica za utakmice u europskim natjecanjima.

U četvrtak, petak i subotu u prodaji će ujedno biti i pojedinačne ulaznice za utakmicu 3. kola Hrvatski telekom Prve lige protiv Istre 1961 (subota, 21 sat), a u isto vrijeme može se kupiti i komplet ulaznica.

Radno vrijeme blagajni u četvrtak i petak je do 11 do 19 sati, te u subotu od 13 do 22 sata.

Cijene ulaznica za utakmicu protiv Istre 1961 možete pronaći ovdje, a cijene kompleta ulaznica nalaze se u tablici.

NK_NL_260x380_12062