HNK Rijeka nagrađuje vjerne gledatelje
26.09.2018.

Dragi navijači i navijačice, Hrvatski nogometni klub Rijeka ponovo Vas nagrađuje.

Od nedjeljnog ogleda protiv Slaven Belupa (stadion HNK Rijeka, 19 sati), do kraja sezone 2018./2019.,  na svakoj domaćoj utakmici HNK Rijeka nagradit će jednog sretnog gledatelja, vlasnika pretplate ili pojedinačne ulaznice, prigodnim darom - dresom HNK Rijeka!

Ujedno, svi vlasnici kompleta ulaznica, koji do kraja sezone, budu prisustvovali svim domaćim utakmicama ući će u završnu nagradnu igru u kojoj će najsretniji osvojiti pretplatu za iduću sezonu na tribini po svojem izboru.

Dobitnika nagrade klub će kontaktirati prvi radni dan nakon utakmice i dogovoriti model preuzimanja nagrade.

I zato vidimo se u nedjelju na tribinama i ponesimo Rijeku do nove pobjede.

Pravila nagradne možete pročitati u privitku

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE