Klub : 1. Momčad
HNK Rijeka najbolja momčad u izboru PGŽ-a
06.02.2019.

Hrvatski nogometni klub Rijeka izabran je za najbolju momčad Primorsko-goranske županije u 2018. godini. Rijeka je u 2018. godini zauzela drugo mjesto u prvenstvu Hrvatske, a prošlu godinu okončala je nizom od sedam pobjeda.

Ispred HNK Rijeka nagradu je preuzeo kapetan Alexander Gorgon, Zoran Kvržić i sportski direktor Srećko Juričić.

- Ponosan sam na rezulate koje ostvarujemo. Nije uvijek moguće biti prvak, možemo biti zadovoljni jer i prošle sezone smo imali rezultate na visoko nivou, rekao je Srećko Juričić.

U najistaknutijim kategorijama Enrico Marotti i Snježana Pejčić proglašeni su najboljim sportašem odnosno sportašicom PGŽ-a, dok su kuglačice Mlake izabrane za najbolju ekipu.

HNK Rijeka – najbolja momčad PGŽ-a (2018.)