1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 19. kolo
HNK Rijeka nastavlja nagrađivati, dođite na Goricu i osvojite dres
01.02.2019.

HNK Rijeka nastavlja nagrađivati. Svi navijači na utakmici protiv Gorice (17.30 sati) ulaze u bubanj za vrijednu nagradu - dres najdražeg kluba.

Ujedno, svi vlasnici kompleta ulaznica koji, počevši od utakmice protiv Slaven Belupa (30. rujna, 2018.), budu prisutni na svakoj utakmici ulaze u završni bubanj i imaju mogućnost osvojiti pretplatu za iduću sezonu na tribini po svojem izboru.

Dobitnika nagrade klub će kontaktirati prvi radni dan nakon utakmice i dogovoriti model preuzimanja nagrade.

I zato vidimo se na tribinama i ponesimo Rijeku do nove pobjede u prvoj domaćoj utakmici u drugom dijelu sezone.

Pravila nagradne možete pročitati u privitku

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE