1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
HNK Rijeka – NK Osijek
18.02.2014.

SERVISNE INFORMACIJE ČETVRTFINALE HNK: HNK RIJEKA – NK OSIJEK

Nogometaši HNK Rijeke igraju svoju prvu ovogodišnju domaću utakmicu. Početak prve utakmice četvrtfinala Kupa Hrvatske u kojoj je gost NK OSIJEK zakazan je za srijedu 19. veljače u 17 sati na stadionu Kantrida.

Prodaja ulaznica omogućena je u prostorijama Uprave kluba u utorak 18.veljače do 18 sati,a na dan utakmice u prostorijama Uprave kluba od 10 do 14 sati,a od 15 sati na istočnim i zapadnim blagajnama,po sljedećim cijenama.

TRIBINA A - 80 kn

TRIBINA B - 40 kn

TRIBINA C - 40 kn

TRIBINA D - 20 kn

TRIBINA E1 - 10 kn

TRIBINE E2  - 30 kn

TRIBINA F - 30 kn

Ulazak na tribine omogućen je prema uobičajenoj praksi. Vrata stadiona otvaraju se sat vremena prije početka utakmice. U slučaju kiše dozvoljen je ulaz na stadion s kišobranima.

Molimo sve navijače za što raniji dolazak na stadion Kantrida kako bi se izbjegli zastoji pred blagajnama i na ulazima tribina.