HNK Rijeka podržao karneval i oduševio najmlađe navijače
12.02.2018.

Hrvatski nogometni klub Rijeka ove godine uključio se u maškarano "ludilo" i u suradnji s Obrtničkom školom, smjer kozmetičari, obradovao najmlađe na Dječjoj karnevalskoj povorci oslikavanjem lica u boje i motive NK Rijeka.

Najmlađi su tako imali priliku uživati na riječkoj i opatijskoj dječjoj povorci družeći se s Pešekanima, službenom klupskom maskotom.

Maškarano ludilo nastavilo se i na tribinama na utakmici protiv Istre 1961 u kojem su sudjelovali Osnovna škola Srdoči, te Dječji vrtići Škrljevo, Mala Vila, Drenova i Zvončica.

HNK Rijeka na dječjoj karnevalskoj povorci