Klub : 1. Momčad
HNK Rijeka predstavio dresove za novu sezonu
12.07.2019.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u novu sezonu ući će s redizajniranim bijelim i crnim garniturama dresova španjolskog proizvođača sportske opreme Joma.

Redizajn je doživio križ na prednjoj strani dresa, dok domaći, bijeli dres, od ove sezone više neće imati ovratnik. Ujedno, ispod ovratnika na dresu nalazi se natpis Rijeka, dok će logo Jome biti zlatni.

Novi dresovi moći će se kupiti od ponedjeljka, a službenu premijeru imat će protiv Varaždina u prvom kolu Hrvatski telekom Prve lige.

Pogledajte promotivni video za novi dres kojega smo snimili u suradnji s Klubom sinkroniziranog plivanja Primorje Aqua Maris

HNK Rijeka – dres 2019./2020. (7)
HNK Rijeka dres – 2019./2020.