HNK Rijeka: rezultati poslovanja i strateški plan
20.12.2019.

Dragi navijači i navijačice, i ove godine HNK Rijeka donosi vam brošuru sa svim novitetima iz pojedinih segmenata rada Kluba. Brošura je podijeljena u nekoliko poglavlja: Strateški ciljevi organizacije, Sportski segment s rezultatima, Posebni projekti Kluba, Marketing, Društveno komuniciranje i odnosi s javnošću, Financijska analiza, plan i ulaganja te Servisne informacije.

U proteklih smo godinu dana ostvarili smo dobre rezultate, a ta činjenica nam je poticaj da i dogodine poboljšamo učinke gdje god je to moguće jer misija i vizija HNK Rijeka jest – stvarati uvijek bolje rezultate kako u sportskom tako i u svakom drugom smislu.

Strateški plan  možete preuzeti u privitku