HNK Rijeka ugostio kineske rukometaše iz redova Zameta
26.02.2018.

Wang Quan i Zhao Chen, kineski rukometaši u redovima Zameta, u nedjelju su bili gosti Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka.

Rukometni dvojac stigao je nedavno u redove MRK-a Zameta i debitirao u subotu u pobjedi protiv Metkovića.

U nedjelju Quan i Chen stigli su na Rujevicu, ali će, kao i svi navijači, morati pričekati na nogometni spektakl nakon što je utakmica protiv Dinama odgođena zbog nepovoljnih vremenskih uvjeta.

Quan i Chen na uspomenu su dobili šalove Rijeke uz poziv na novo nogometno druženje u budućnosti.