I na Beloj nedeji besplatno učlanite svoje dijete u HNK Rijeka
05.10.2019.

Projekt “HNK Rijeka - prijatelj djece” nastavlja sa svojim aktivnostima i nudi besplatno učlanjenje naših malih i naših mladih navijača do 16. godine u HNK Rijeka.

Učlaniti se, tako, možete i ovaj vikend u sklopu Dječjeg kutka popularne kastafske Bele nedeje 2019. Vrijeme u kojem će vas na Trgu Lokvina dočekati i naš Pešekan spreman za fotografiranje s dječicom je: u subotu 14 - 17 sati, nedjelju 11 - 16 sati i ponedjeljak 13 - 17 sati.

Ova članska pogodnost vrijedi za svu djecu mlađu od 16. god. i traje sve do navršene 16. godine života što znači da članstvo nije potrebno obnavljati svake sezone.

Postani član i dio obitelji HNK Rijeka te ostvari sve svoje pogodnosti i benefite članstva u voljenom Klubu!
#zajednosmoRijeka

O Beloj nedeji više pronađite ovdje