Igor Bišćan igrao za legende Liverpoola u humanitarnoj utakmici protiv Borussije (D)
09.06.2019.

Igor Bišćan, trener Rijeke, igrao je za momčad legendi Liverpoola što je u Hong Kongu odmjerila snage protiv legendi Borussije Dortmund.

Liverpool je na kraju slavio 3:2, a posebno emotivan bio je nastup Josea Enriquea, nekadašnjeg lijevog beka Redsa, koji se oporavlja nakon operacije i borbe s teškom bolešću.

Igor Bišćan bio je tako dio legendi jednog od najvećih svjetskih klubova, a trener Rijeke imao je ujedno sjajan dalekometan pokušaj loba kojega je vratar Borussije uspio ukrotiti.

U redovima Borussije Dortmund igrao je bivši hrvatski reprezentativac Mladen Petrić.

Sažetak utakmice pogledajte na službenoj stranici Liverpoola