1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 9. kolo
Igor Bišćan više nije trener Rijeke
22.09.2019.

Igor Bišćan više nije trener Rijeke. Bišćan se nakon utakmice protiv Istre 1961 zahvalio na suradnji i podnio ostavku na mjesto trenera riječkog prvoligaša.

- Hvala svima koji su vjerovali u nas. Hvala predsjedniku Damiru Miškoviću na povjerenju. Hvala suradnicima i igračima, želim klubu svu sreću i da dovedu nekog kome je stalo do kluba koliko je i meni bilo stalo, rekao je Igor Bišćan na oproštaju.

Bišćan je klupu Rijeke preuzeo u listopadu 2018. godine nakon što je klupu riječkog prvoligaša napustio Matjaž Kek koji je ostvario povijesne uspjehe s Rijekom.

Bišćan je također ostavio dubok trag u kratko vrijeme, osvojivši drugo mjesto u prvenstvu Hrvatske i na kraju u finalu Kupa Hrvatske svladao favorizirani Dinamo i donio novi trofej u Rijeku.

Igor Bišćan na klupi Rijeke je u 43 utakmice upisao 26 pobjeda, osam remija i devet poraza.

HNK Rijeka Igoru Bišćanu želi puno sreće u nastavku karijere.