Škola : 1. HNL juniori : 7. kolo
Inter – Rijeka 1:5, dva pogotka i dvije asistencije Emanuela Črnka
14.10.2017.

Juniori Rijeke slavili su protiv Intera 5:1 u susretu sedmog kola Prve HNL. Dvostruki strijelac bio je Črnko, a po jedan pogodak su postigli Ristovski, Svetić i Dukađin.

Najbolji pojedinac susreta bio je Črnko, koji je osim dva pogotka, upisao i dvije asistencije. Črnko je Doveo Rijeku u vodstvo u 15. minuti. Malo slobodnog prostora bilo je dovoljno da njegov pokušaj s ruba kaznenog prostora završi u mreži za 1:0.

Isti igrač samo minutu kasnije povisio je na 2:0, oslobodio se čuvara i sa ruba šesnaesterca pospremio loptu pod prečku.

Igrala se 37. minuta kada su nogometaši Rijeke po desnoj strani izigrali obranu Intera, a Ristovski sjajno pogodio suprotni kut za 3:0.

U drugom dijelu Gadže je postigao pogodak nade za Inter u 57. minuti. Međutim već u 65. Svetić postiže novi pogodak za Rijeku. Ušao je u kazneni prostor i uhvatio vratara na krivoj nozi za 4:1.

Konačan rezultat postavio je Dukađin. Rijeka je izigrala obranu Intera, Črnko upisao drugu asistenciju, a Dukađin mirno pogodio pokraj nemoćnog vratara Topolovića za 5:1.