Škola : 1. HNL pioniri : 13. kolo
Inter – Rijeka 2:1
23.11.2019.

Stariji pioniri Rijeke poraženi su na gostovanju protiv Intera iz Zaprešića 2:1 u utakmici 13. kola Prve HNL.

Rijeka nije uspjela upisati četvrtu uzastopnu prvenstvenu pobjedu, Inter je pitanje pobjednika riješio unutar četiri minute u drugom poluvremenu.

Inter je poveo u 52. minuti. Petek je primio loptu na 17 metara, prošao kroz sredinu i lijepo pogodio gornji lijevi kut -  1:9.

U 55. minuti već je bilo 2:0. Rijeka je izvela korner, ali umjesto prijetnje pred domaćim vratima, uslijedila je kontra Intera. Vračar je prošao pored obrane Rijeke i izašao sam pred gol - 2:0.

Nedugo zatim Rijeka je imala priliku za povratak u igru, ali Momčilovski nije iskoristio dar vratara Busije i s deset metara promašio je prazan gol.

Rijeka je uspjela smanjiti u samoj završnici, Berisha je u 69. minuti srušen u kaznenom prostoru, a Bogolin je bio siguran s bijele točke - 2:1.

Ipak, bijeli u dvije minute sudačke nadoknade nisu uspjeli zabiti gol i odnijeti bod iz Zaprešića.