1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Isprika Krstanovića
17.02.2014.

Igrač HNK Rijeke Ivan Krstanović ispričao se klubu i navijačima zbog događaja na utakmici 22. kola MAXtv Prve lige NK Zadar i HNK Rijeka a koje se odnose na reakcije nogometaša prema dijelu navijača.

- Želim se ispričati klubu,navijačima i suigračima. Znam da je reakcija bila neprimjerena i jako mi je žao zbog svega što se dogodilo – rekao je Krstanović.

HNK Rijeka je zbog navedenog ponašanja igrača pokrenula disciplinski postupak  temeljem kojeg će se odrediti visina kazne za igrača. Krstanović će do zaključenja postupka trenirati odvojeno od prve ekipe.

U videoprilogu pogledajte izjavu Ivana Krstanovića.