Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 6. kolo
Istra 1961 – Rijeka 1:1
12.10.2019.

Stariji pioniri Rijeke remizirali su na gostovanju kod Istre 1961 (1:1) u utakmici šestog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Bio je to prvi remi bijelih koji su prvenstvo otvorili s pet pobjeda. Rijeka je povela u 46. minuti nakon što je Bilajac iskoristio jednu pogrešku domaćeg vratara.

Ipak, Istra 1961 vratila se u igru u 58. minuti. Nakon ubačaja obrana Rijeke izbila je loptu, ali na nju je natrčao Udovičić i s 18 metara zatresao mrežu.

Rijeka je od početka utakmice nametnula ritam, te je stvorila nekoliko prilika, s druge strane zatvorivši u potpunosti prilaz svom golu u prvom dijelu.

Nakon pogodaka obje momčadi pokušale su doći do pobjedničkog gola, ali na kraju se rezultat nije mijenjao.