Škola : Kup
Istra 1961 – Rijeka 1:3
05.12.2018.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Istru 1961 3:1 u utakmici finala Kupa Nogometnog središta Rijeka.

Izabranici Fausta Budicina bili su bolja momčad kroz cijelu utakmicu, ali Istra 1961 uspijevala je parirati u prvom poluvremenu u kojem je Rijeka propustila nekoliko prilika, dok je domaćin nakon jednog udarca s tridesetak metara, uz pomoć vjetra, pogodio gredu.

Rijeka je povela u 49. minuti, nakon kornera Buić je dočekao loptu na drugoj vratnici - 0:1.

Šest minuta kasnije Bodetić je presjekao jednu loptu i u završnici sjajno potegnuo s 25 metara - 0:2.

Istra se uspjela vratiti, u 67. minuti Cukon je pogodio za 1:2, ali Rijeka je potvrdila pobjedu samo minutu kasnije.

Franko Buljanović je lijepo ušao kroz sredinu, riješio se pratnje igrača i pogodio za 1:3.