Škola : 1. HNL juniori : 9. kolo
Istra 1961 – Rijeka 3:1
03.11.2019.

Juniori Rijeke poraženi su na gostovanju kod Istre 1961 (1:3) u utakmici devetog kola Prve HNL.

Bijeli su tako doživjeli četvrti poraz ove sezone, a momčad iz Pule stigla je do druge pobjede.

Rijeka je odlično otvorila utakmicu, Galešić je doveo bijele u vodstvo već u osmoj minuti.

Ipak, Istra se vratila preko Bibića u 17. minuti, te je uz dva gola nakon kornera preko Stanića (34') i Drilona (36') do poluvremena stigla do prednosti 3:1.

Rijeka je pokušavala u nastavku vratiti se u igru stvorivši pritom nekoliko prilika, ali na kraju nije uspjela zatresti mrežu pulskog sastava.