1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Ivor Weitzer potpisao
30.05.2012.

Danas u jutarnjim satima sportski direktor Srećko Juričić i Ivor Weitzer  stavili su potpis na ugovor koji je dogovoren na dvije godine plus opciju produženja na još jednu.

Sam Ivor kratko je rekao:

- Opet sam na Kantridi. Jako sam zadovoljan što sam se vratio. U vremenu iza mene dovoljno sam sazrio da mogu pomoći klubu. Maksimalno ću dati sve od sebe da pomognem klubu i da navijači i vodstvo kluba budu zadovoljni
samnom te da svojim igrama opravdam dato mi povjerenje. Siguran sam da ću svojim igrama i zalaganjem dokazati svoju kvalitetu.