Izvor Selce i Vavik vjerna Kirija posjetili kamp HNK Rijeka
03.05.2019.

Korisnici centra Izvor Selce i mališani Udruge navijača Vavik Vjerna Kirija iz Crikvenice u četvrtak su posjetili kamp Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka.

Mališani su, kao i svi naši gosti, dobili priliku razgledati dijelove stadiona kojima inače nemaju pristup, te iz prve ruke saznati kako funkcionira jedan nogometni klub.

Bio je to nastavak uspješne suradnje Rijeke i Udruge Vavik vjerna Kirija. Naime, Udruga Vavik vjerna Kirija organizirala je humanitarnu akciju pod nazivom „Za ljepši Centar Izvor u Selcu“.

Članovi Udruge proveli su hvalevrijednu radnu akciju u okviru koje su uredili dječji centar, sanirali određene dijelove centra kako bi omogućili štićenicima što bolje uvjete boravka i korištenja prostora, a HNK Rijeka podržala je spomenutu akciju.

Fotogaleriju i video posjete možete pogledati u nastavku

Centar Izvor Selce i Udruga navijača Vavik vjerna Kirija (28)
Centar Izvor Selce i Udruga navijača Vavik vjerna Kirija – posjet kampu HNK Rijeka