Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 17. kolo
Jadran – Rijeka 2:3
01.04.2018.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Jadran Poreč 3:2 u utakmici 17. kola Prve lige Nogometnog središta Rijjeka.

Pobjedu Rijeci donijeli su dvostruki strijelac Gajzler i Flego.

U sedmoj minuti Gajzler je pogodio za vodstvo. Buljanović je ubacio i na prvoj vratnici pronašao Gajzlera koji je skrenuo loptu u mrežu za 1:0.

Na novi pogodak čekalo se do 26. minute. Nedić je presjekao loptu, odigrao za Katinića koji je proigrao Gajzlera. Gajzler se sjajno oslobodio čuvara i plasirao pokraj vratara za 2:0.

Na 3:0 povisio je Flego u 45. minuti. Nakon lijepe akcije, Buljanović je na povratnoj na drugoj strani pronašao Flegu koji je pospremio loptu u mrežu.

Do kraja utakmice Jadran Poreč je uspio smanjiti na 3:2, oba puta nakon prekida. Najprije je Peteh pogodio iz slobodnog udarca u 58. minuti, da bi u sudačkoj nadoknadi Mušković iskoristio nesporazum u riječkoj obrani nakon kornera i postavio konačnih 3:2.

U drugom dijelu Rijeka je imala sjajnu priliku pri rezultatu 3:0, ali je udarac Bogdanovića zaustavila vratnica