1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 3. kolo
Jadranski derbi: svi u bijelom na Hajduk!
11.08.2018.

Nedjelja 12. kolovoza. Stadion Rujevica, 21 sat. Sto pedeseti Jadranski derbi! Nek sve grmi, nek dlanovi peku! Svi i sve za Rijeku!

Svi u bijelom na Jadranski derbi!

Rujevica će grmjeti protiv Hajduka u novom pohodu riječkih nogometaša po novu veliku pobjedu. Izabranici Matjaža Keka sezonu su otvorili s dvije pobjede u dva kola, ponesimo ih u nedjelju do novog trijumfa protiv Hajduka.

U prodaji za ogled protiv Hajduka preostalo je ulaznica za sjevernu tribinu. Za kupnju ulaznice, ovisno o sektoru, potrebno je biti član HNK Rijeka ili član Kluba navijača Armada.

Stadion se za navijače otvara u 19.30 sati. Vidimo se na tribinama.

Zajedno smo Rijeka!

Jadranski derbi: svi u bijelom na Hajduk